Zvezdi i Čuka lagan zalogaj: Sjajni Bukari i Katai za 3:0 1Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Za Zvezdu nema odmora. Šampion je rutinski pobedio Čukarički, na stadionu „Rajko Mitić“, u utakmici 22. kola Mocart bet Super lige.

Konačnih 3:0 (2:0) sve govori…

Imali su crveno-beli rutinski posao protiv gradskog rivala. Briljirao je dvostruki strelac Osman Bukari, jednom je pogodio raspoloženi Aleksandar Katai.

Sve dileme rešene su do sredine prvog poluvremena.

Najpre je Aleksandar Katai, u 14. minutu, posle solo prodora prevario golmana Mićovića.

U sledećem napadu, igrai se 17. minut, već je bilo 2:0. Pogodio je Osman Bugari, posle loše reakcije fudbalera Čukarički. Majstorski se snašao i najavio brzu odluku na stadionu „Rajko Mitić“.

Konačnih 3:0 režiao je Bukari. Vrhunska asistencija Milana Rodića sa leve strane za pogodak napadača Crvene zvezde. Igrao se 67. minut.

Između golova, šampion je imao apsolutnu dominaciju. Ređali su se udarci crveno-belih, na suprotnoj strani, samo pokušaji Igora Miladinovića ostavili su razočaravajući utisak o Čukaričkom…

U petak su odigrane prve utakmce 22. superligaške runde. Duel lučanske Mladosti i Vojvodine završen je bez pobednika 1:1 (0:1). Kolubara je na domaćem terenu pobedila Voždovac sa 1:0 (0:0).

Susret niškog Radničkog i Radnika završen je bez golova.

Od 17 časova igraće Napredak i Novi Pazar.