Protiv mnogo iskusnijeg protivnika Jagodina je igrala bez strahopoštovanja i poražena je u Kazanju od Rubina minimalnim rezultatom u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Jedini pogodak u revanšu postigao je Gokdeniz Karadeniz u 52. minutu igre, što je posle trijumfa od 3:2 prošle nedelje u Jagodini bilo dovoljno ruskom timu za očekivan prolazak u dalju borbu za takmičenje u Evropi. Jagodinci su se sjajno nosili sa favorizovanim timom tokom celog meča, a da pokušaju da iznenade rivala nisu uspeli samo zahvaljujući nedostatku sreće i nerealizovanim šansama što se može pripisati nedostatku iskustva na evropskoj sceni. Jedna greška u 52. minutu na sredini terena bila je dovoljna za konačan trijumf ekipi koja će se u trećem kolu sastati sa danskim Randersom.