Beograđani su svesni činjenice da prestonica, uprkos tome što se razvijala u prethodne četiri godine i to u Srbiji koja je propadala, neće moći da se dalje razvija ukoliko se nastavi sa aktuelnom politikom na republičkom nivou vlasti, ocenio je, u razgovoru sa građanima Vračara, prvi na listi kandidata za gradske odbornike izborne liste „Čedomir Jovanović – Preokret“ , Dejan Ranđić.


„U ovoj kampanji moramo doći do svakog čoveka kako bismo u dogovoru sa ljudima došli do onoga kako glavni grad treba da izgleda i funkcioniše u naredne četiri godine. Beograd nije samo javno komunalno preduzeće ili prvi čovek, već je potrebno povezati ovaj grad sa svetom i modernom Evropom. On mora da bude evropska metropola poput Bratislave, Budimpešte ili Beča i drugih uspešnih evropskih prestonica. Mnogo toga možemo da uradimo za Beograd, koji nije samo komunalni sistem koji bolje ili loše obavlja svoj posao i moramo povratiti i negovati ono što je njegov prepoznatljivi duh“ – rekao je Dejan Ranđić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari