Ekipe beogradskog vodovoda u saradnji sa gradskom komunalnom inspekcijom, kao što je najavljeno, počele su da sprovode kontrolu nenamenske potrošnje vode za piće na teritoriji Beograda.
Pošto je ustanovljeno da je najveća potrošnja vode u rubnim delovima grada, kontrola potrošnje krenula je od naselja Slanci i Veliko Selo, u kojima se navodnjavaju velike površine zasađene povrćem kao i voćnjaci. Građani su upozoreni da se vodom za piće ne mogu navodnjavati bašte i plastenici, a za one koji se ogluše o apel i upozorenje nadležnih inspektora, počeće naplata mandatnih kazni.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


