U Malom likovnom salonu Kulturnog centra Novog Sada na Bulevaru Mihajla Pupina 19, večeras u 19 sati otvara se izložba grafika Ane Počuće, pod nazivom „Grafika i objekti“.

Autorka radi kao docent na Akademiji lepih umetnosti u Beogradu, a do sada je imala međunarodne izložbe u Norveškoj, Poljskoj, Bristolu i Barseloni.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari