Novosadska policija uhapsila je Dragišu M. (55) jer je ušao u jednu kuću, izvadio ručnu bombu iz džepa i pretio ukućanima da će ih dići u vazduh, saopštila je juče policija.

Dragiša M. je pijan došao u kuću Nebojše P. u Novom Sadu i nakon kraćeg verbalnog duela iz džepa izvadio ručnu bombu, navodi se u saopštenju policije. Dodaje se da je nasilnik savladan nakon brze intervencije policije, a kod njega u džepu je pronađen i gasni revolver sa četiri metka. Pregledom njegovog automobila, policija je pronašla plastičnu repliku pištolja, jednu mačetu i kuhinjski nož prerađen u bodež, navodi se u saopštenju. Dragiši M. istražni sudija odredio je pritvor do 30 dana.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari