Cetinski poslao poruku Jozinoviću pre koncerta u Novom Sadu: „Svi smo bili mladi“

  1. Cetinjski je ovim skandaloznim postupkom izgubio veliki deo publike ne samo u Srbiji nego u celom regionu.

  2. Само је потврдио оно што су знали о њему и њему сличним, али у својој наивности су мислили да то није битно.

  3. Toni Cetinski je nebitan lik kojem se posvecuje prevelika paznja koju ni po kakvom osnovu ne zasluzuje.Mene koji se bavim muzikom njegovo pevanje me cesto iritira.

  4. Prestanite više da pišete o nekim pevačuma iz hrvatske šta im dajete na važnosti nebitni su

  5. Sta je ovo ljudi moji.Nije prodao karte pa siri mrznju.Sve se gleda kroz novac.Da je prodao karte nebi nista bilo od ovoga.Umesto da bude zahvalan bilo je i boljih vremena pa sta je tu je.

  6. Ja nerazumem ljude sve su to ptevaranti kai I nasi pevaci ista bagra od Bekute onaj roker pa pogledajte kako ponizavaju decu na pink zvezde granda sta kaze gosoodja koja je dobila nagradu peva vostok ton a ona kaze derala si se visoko e Babo pada nisko a mile voli disko broken ro kid mita cele solo.

  7. Da je srece da je i ovaj mali otkazao. Jos veca sreca bi bila da uopste ne idemo na koncerte hrvatskih muzicara. Sve smo dali da revitalizujemo odnose ali oni to ne zele.

  8. Sta smo mi sve jedni drugima radili u proslosti i bliskoj buducnosti, mada oni nama mnogo vise i zverskije .Vise mi je muka od tih organizacija, koje nam namecu primitivizam i dave nas da budemo non stop u mrznji. Uzas.

  9. Ma ko vas šiša Cetinjski, vaša odluka je da lažete za nastup a nama je svejedno za vas, ne volite vi nas? Ne volimo ni mi vas

  10. Jak pevač i menađžerka
    Šta će oni uopšte u Srbiji ????kakve mi imamo pevače taj Cetinski nam nije potreban neka peva u hr

  11. Kad se pročita izjava iz naslova, prva asocijacija, a pošto smo svi u materiji povodom ovog incidenta, je: mlad si još, pogreši čovek dok je mlad.

  12. Da je srece da ne dolaze uopste.Meni nisu interesantni ni oni ni njihovo pevanje.Dosadni su za sve pare.Inace da ne bude zabune,ko od nasih voli nek izvoli.Prosto smatram da nemaju kvalitet.Al hrvatsko trziste nije dovoljno veliko.

  13. Не треба му дозволити да икад више наступа у Србији!

  14. Менаџерка ти није баш оптерећена интелигенцијом. Још горе, жена ти је. Уффф…

  15. Nikakvog logora za bilo kakve domobrane, ili kako se već zovu, na SPENS-u nije bilo. Međutim, odluka supruge Cetinskog Tonija je bila ispravna. Sramota su bili koncerti koje je ranije držao u SPENS-u. Sportski centar „Vojvodina“ je bio centar Crvenog krsta za prihvat prognanih Srba iz Hrvatske. Sramota je što je Cetinski ranije pevao na poprištu njihove muke i njihovih suza. Hvala njegovoj supruzi koja nas je poštedela svog supruga bar ovaj put.

  16. Дубравка није нам битна твоја исприка.

  17. Госпођо, што једна жена може да убогаљи човека, то је невероватно! Надам се да ће вам на осталим концертима у Србији, број продатих улазница бити мањи него у Новом Саду ( 30-40%) и да публика у Србији неће бити кратке меморије као у случају Дина Мерлина. Желим вама да поживите довољно дуго да успете да схватите сву страхоту ваших лажи и потеза. Далеко нам “ лијепа ваша“. И хвала вам што сте ме коначно опоравили од жеље да је поново посетим.

  18. ,Треба да тужити за ширење лажи и међунационални мржњу

  19. Gospođo, loša ste vi menadžerica, doneli ste odluku na osnovu nepotvrđenih informacija. Tim pre što zaista veliki broj Novosađana tvrdi da je ta vest – glupost. Da je informacija tačna i potvrđena, to bi bio častan gest, ovako više liči na neki ostrašćeni nacionalistički ispad.

  20. Izuzetno ste namazani i ko vas je spojio znao je šta radi.
    U Srbiji ste završili svoje.

  21. Zašto grad Novi Sad ne podigne tužbu protiv gospodin cetinjskog zbog narušavanja ugleda grada izmišljenim optužbama? Ovo se ne sme tolerisati.

  22. Хајде Срби навалите на концерте свих оних који пљују по нама. Они Мерлин који нас упоређује са керовима, Тони Цетињски за кога смо геноцидан народ а сутра кад дође Томпсон немој да се брукамо већ напунимо халу.

  23. Poslije sto godina pjevanja po Srbiji i uzimanja Srpskih dinara odjednom domoljub.Koga se tu farba?Molim vas.Odjednom kao oči otvorio.Pa nekz vrati sve pare koje je godinama uzeo u Srbiji.Na Spensu nikada nijje bio nikakav logor.Tu su bile smještene izbjeglice iz Hrvatske.Ali to je skroz nebitno.Ovdje se radi o nečemu drugom….

  24. Lepo zbori Toni.I on je nekada bio mlad,održavao koncerte zarad popularnosti svuda.Pa i u Beogradu,pa i u Novom Sadu itd.Da im nije Srbije i bivših Jugoslovenskih republika niko ne bi ni znao da neki tamo Toni i njemu sl.postoje.To su zabavljači regionalnog karaktera.Panta rei

  25. Zar nije dosta Cetinskog? Pa kad već nije uspeo da skupi publiku u SPENS, sad mu ova „prašina“ postiže veći efekat, a ne mora ni da peva. Dosta sa ovom temom. Ima i Srbija i Novi Sad mnogo važnijih tema od ishabanog Cetinskog…

  26. Dobra je Tonijeva muzika ima mnogo ljudi koji ga rado slusaju u Srbiji! Ovo u N. S mu nije trebalo ali on najbolje zna koji je razlog. Ne treba jos vise siriti mrznju. Bar mi rodjeni u Srbiji nismo nikad to radili!

  27. Spens treba da tuži Cetinjiskog i ceo njegov tim zbog ovakve sramne izjave, kao i da mu se zabrani ulaz u Srbiju!

  28. Ovajo jaka reakciju u Srbiji samo mi goviri da tu ima nešto. S istinom je se teško suočiti ali ispliva kad tad.

  29. Miro,procitah vas komentar,potrebno je bilo vreme da bi se komentar desifrovao!Meni je fascinantno da u 21 veku u 2026-oj godini niste bar malo savladali gramatiku, upotrebu interpunkcija! Koristite drustvene mreze,sto znaci da ne zivite u dzungli!

  30. Nažalost vi ste gospodine po mentalitetu prosečni Hrvat, sa svim primesama od licemerstva do srbo fobije, ali u isto vreme sa ogromnom željom da se dokaže u Srbiji, pre svega u BG. Slično je i sa ljudima iz FBIH. Naravno i iz SLO, sa tim što su oni namazaniji bar nikad u Ljubljani nisu zabranjivali izvođače iz Srbije i BG-a. Dok su u Hrvatskoj zabranjivali razne domoljubne komisije i državni organi mnoge izvođače srpske i Bajagu, vi ste ovde za četvrt veka skupa desetine miliona evra zaradili, neki se po više puta ženili i udavali, ali to je sloboda to je Srbija, dok su u ZG, zabranjivali i neo nacizmom sa bina (ali ne samo tu) se opijali. Lično ne pratim vaš pravac muzički, negde bi bio radostan da nas u narednom periodu zaobilazite, ali znam da imate puno poklonika ovde i njima ste dužni u znak izvinjenja jedan gratis nastup. Srbi praštaju i mnogo lošijima od vas. I realno bez BG, kao da i nemate karijeru. Pozz

  31. Godinama ne idem na koncerte njihovih pevaca, baz iz razloga sto se ispostavi da dolaze sa istom namerom. Kao gosposja koja je docekivala generala. Prica o Spensu je smuti pa prospi. Nadam se da je mali decko izuzetak!

  32. Koliko frke oko nebitnog lika, ako ne želiš nemoj silaziti. To je jednostavno rešenje. I snimi novi hit da te pladira a ne trač o Spensu.

Ostavite komentar


Kultura

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.