Ekonomija • 15.05.2015. 18:19
Traže razgovor sa Vučićem
Nekadašnji radnici Zastavinih fabrika koji su 2011. dobrovoljno napustili radna mesta kako bi pet godina do sticanja prvog uslova za penzionisanje, prema jednoj od opcija iz ponuđenog socijalnog programa, proveli na evidenciji Nacionalne službe za zapošljavanje, zatražili su sa jučerašnjeg protesta prijem kod predsednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića, pošto su, kako tvrde, oštećeni novim Zakonom o penzijsko - invalidskom osiguranju.


