Društvo • 09.10.2012. 19:19
Cele godine bez plata
Zaposleni u preduzeću „Erozija“ d.o.o. koje, prema informaciji iz te firme, posluje u okviru državnog Javnog preduzeća „Srbija vode“, najavili su skorašnje radikalne proteste, odnosno blokadu saobraćajnica, ustanova i institucija ne bi li naterali nadležne i poslovodstvo da im isplati 14 zaostalih zarada i popravi statusni i materijalni položaj „Erozije“.


