Ekonomija • 09.04.2014. 18:54
Autobuska stanica od ponedeljka ponovo radi?
Glavna autobuska stanica u Kragujevcu koju deo radnika Autosaobraćaja (AS-a) okupljenih oko Slobodnog sindikata drži u neprekidnoj blokadi još od 16. oktobra prošle godine, mogla bi, saznaje naš list, ponovo da počne da radi u ponedeljak, 14. aprila, a u tom slučaju bi bili obnovljeni i polasci na pojedinim međugradskim i međumesnim linijama.


