Društvo • 08.04.2013. 19:03
Ne izlazimo do ispunjenja zahteva
Zaposleni u kragujevačkom Centru za strna žita stupili su juče ujutro u generalni štrajk, a neposredno nakon toga, nešto iza 10 sati, zauzeli su zgradu Šumadijskog upravnog okruga i započeli blokadu rada tog državnog organa, zahtevajući pravo na lečenje za sve radnike te ustanove, isplatu 14 zaostalih zarada i uplatu doprinosa za penzijsko-invalidsko osiguranje za prethodne dve godine.


