Lični stavovi • 18.02.2025. 07:25
Deco, a šta ćemo mi?
Gledam ovih dana kako naša deca vraćaju svoju zemlju. Prvo fakultete i škole. Pa trgove, pa mostove, pa puteve, pa gradove… I gde god su prošli i došli dodirnuli su ljude iskrom topline. Izmamili su, skoro pa zaboravljen, osećaj za zajedništvo, solidarnost i poštovanje.


