Društvo • 06.11.2011. 17:45
Srbija bolja od Kenije
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije ostvarila je i drugu pobedu na Svetskom kupu u Japanu, pobedivši nacionalni tim Kenije sa 3:1 (19:25, 25:22, 25:11, 25:11) nakon 82 minuta igre. Iako su srpske odbojkašice bile veliki favoriti u ovom duelu, Kenijke su fantastičnom igrom uspele da osvoje prvi set, i pruže veliki otpor u drugom.


