Društvo • 16.10.2014. 16:43
Markovo porodilište pretvoreno u bolnicu
Završena je prva faza prenamene porodilišta, koje je počelo da se gradi devedesetih godina prošlog veka u vreme vladavine Slobodana Miloševića, u Opštu bolnicu. U toku je ispitivanje ugrađenih mašinskih postrojenja, elektronike i klima uređaja i raspisivanje tendera za nabavku medicinskog nameštaja. Direktor bolnice Srećko Bosić kaže da će to biti najmoderniji objekat u Srbiji.


