Društvo • 06.02.2013. 18:10
Ima li grad pravo na objekat koji je gradio
Gradonačelnik Subotice Modest Dulić izazvao je veliko interesovanje javnosti najavom da će u ime grada uputiti zahtev Ministarstvu odbrane i Direkciji za imovinu Republike Srbije da se kompleks Prve kasarne ustupi gradu Subotica, bez nadoknade, s obzirom da je svojevremeno ovu kasarnu grad podigao na svom zemljištu i o sopstvenom trošku.


