Društvo • 15.02.2008. 00:00
TAKMIČENJE U LJUBLJENJU
Turistička organizacija Vrnjačke Banje juče je prvi put organizovala manifestaciju za sve zaljubljene pod nazivom "Poljubi me". Prijavilo se 16, a takmičilo 12 parova. Pobednici su Sandra Kosovac i Miljan Ilić. Pobednički par dolazi sa planine Goč iz sela Stanišinci, a interesantan podatak je taj da su se oni verili 5.


