Zbiljić: Nas desetak može da kupi Vojvodinu i od nje napravi Mančester siti

  1. Privatizacija eliminiše sport i pravi plaćenike. A mogu tek da zamislim „njih deset“ kojima bi igrači bili samo sredstvo za zaradu! Sport kao državni posao mora da postoji! A ko voli, neka izvoli kod privatnika!

  2. Tek ce se utvdti kako je ološ do para došao pa ce biti zaplene nezakonito stecene imovine i zatvorske kazne za one koje su malverzacijama ucenama namestenim tenderima I ostalim nezakonitim koruptivnim radnjama za ovih 14 godina mafijasenja stekli imovinu pa sebe vide kao povlascenu kastu !

  3. А одакле вама паре за то? Поштено зарађено?

  4. Ako se uzme u obzir ko je sve i na koji nacin uspesan biznismen, klubovi ne bi preziveli ni sezonu.
    A gospodin Zbiljic je je uspesan privrednik koliko je Bajatovic trezvenjak.

  5. Pa bolje nasi ljudi da kupe fudmalske klubove gde moze i za gde su zainteresovani pa tek drugi ljudi sa strane.Bili bi i uspesniji klubovi a i drzavu bi rasteretili za novac koji pomaze sve klubove.To treba podrzati odma.

  6. Podrzavam ideju za privatizaciju sportskih klubova. To je prava stvar, tako ce se napraviti mnogo jaci klubovi koji zele vrhunski reziltat,samim tim i profit.Drzavu oslobadjaju neprestanog pomagana koje izdvaja za klubove.

  7. Da treba privatizivati klubove,ko ima para neka kupi klub.Ako svuda u svetu to odgovara ,zasto nama ne.Ljudi ce dati pare svoje ,a ne drzava da dotira klubove.Sa Zvezdom ce ici teze,previse je kumova i rodbine u upravi.

  8. Eto posla za organe reda. Njih 10 rade sa javnim preduzećima i placa im se iz budžeta. Ostvaruju dovoljno velik profit da mogu biti jaki kao vlasnici Mančestera Sitija a oni imaju par desetina milijardi dolara.

  9. Pročitao komentare i vrlo sam ponosan sto ovaj narod jos ima pameti… bravo. Nema tu sta da se doda.

  10. On bez državnih para i pomoći ne može ni u gaćama da nađe ono šta treba.

  11. A kako tačno njih desetak zamišlja da ponese Vojvodinu sa sobom kad budu bežali od ruke pravde i razjarenog naroda kome je dosta krađe i kriminala?

  12. Решење за наш фудбал, а и кошарку, је закон од три члана.
    Први: Сви клубови постају власништво њихових руководстава.
    Други: Сви трошкови и рачуни клубова иду на личност тих људи власника.
    Трећи: Забрањено је било ком буџетском кориснику и државној структури да у те сврхе исплати и једну једину пару а такво чињење се сматра криминалом!
    После овога нека се играју чега и како хоће али о свом а не нашем трошку!
    Ствар је једноставна, у ову друштвену област се слио сав шљам и олош који пљачка и отима а тзв. спортске звезде су углавном неписмени его манијаци којима ми пунимо џепове а они се бахате нашим новцем!

  13. Vas „desetak“ bi trebalo da daje izjave pred istražnim sudijom, a ne zato medije. Samo ovo nije pravna država.

  14. Vas deserak ce na robiju uskoro,a
    kad vam se oduzme imovina necete imati za cigare a ne za nesto drugog.

  15. Može jedino ako su zainteresovani Vidić,Jokić,Đoković itd.Vi ste lopovi i možete u Zabelu

  16. Njih desetak moze da kupi celu zemlju.
    Kad bi zakon funkcionisali, njih desetak bi bi bili iza brave, na duzi period.

  17. Ja sam za privatizaciju klubova i da nemogu učestvovati lica i firme koje su koristile bilo kakve subvencije države, ali da klubovi privatizovani nemogu da dobiju nikakvu pomoć države

  18. Polako polako polako dečače prvo zakon o poreklu imovine i nezavisno sudstvo i tuzilaštvo i policija pa od vs deset tesko iz zabele da ćete da privatizujete bilo šta da vratite pare državi šta ste pokrali

Ostavite komentar


Sport

Naslovna strana

Naslovna strana za 26. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.