Fudbaleri Grafičara savladali Timok iz Zaječara 1Foto: M.S.

Fudbaleri Timoka iz Zaječara poraženi su danas rezultatom 2:0 na gostavanju, od ekipe Grafičara, u okviru 3. kola plej-auta Prve lige Srbije.

Grafičar se danas odužio fudbalerima Timoka za poraz od pre tri nedelje, i zakomplikovao opstanak Zaječaraca.

U prvom poluvremenu, domaći su krenuli silovito od samog početka. Prvu šansu za Grafičar gledaoci su videli u drugom minuta, ali je lopta završila u spoljni deo mreže.

Posle perioda nepovezane igra sa obe strane, sledeću šansu Grafičar je stvorio u 31. minutu, ali Burmaz nije uspeo da savlada golmana Timoka.

U 41. minutu meča, golom Vidića Grafičar je poveo sa 1:0, i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Timok kreće ofanzivnije, i ne realizuje šanse u 47. i 59. minutu meča. Takođe, Timok je propustio da izjednači rezultat u 69. i 80. minutu meča.

Nakon silnih promašaja Timoka stiže naplata za propuštene prilike – pošto je sudija dosudio najstrožu kaznu za domaće, i Grafičar je poveo sa 2:0, rezultatom kojim je i meč završen.

U narednom kolu Grafičar igra u Dobanovcima protiv Budućnosti, dok Timoku na noge stiže Bačka.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.