Kad igraju "orlovi", a kada svi ostali na Svetskom prvenstvu u Kataru: Kompletan raspored i tačna satnica svih utakmica 1foto: Starsport

Svetsko prvenstvo u Kataru igra se od 20. novembra do 18. decembra ove godine.

Grupna faza igraće se od 21. novembra do 3. decembra, dok je osmina finala na rasporedu je od 3. do 6. decembra. Četvrtfinale je na programu 9. i 10. decembra, a polufinala su zakazana za 13. i 14. decembar. Meč za bronzu je 17,  a finale 18. decembra.

GRUPA A

1. kolo, 20. novembra

17:00 Katar – Ekvador (Al Kor)

1. kolo, 21. novembra

17:00 Senegal – Holandija (Doha)

2. kolo, 25. novembra

14:00 Katar – Senegal (Doha)
17:00 Holandija – Ekvador (Al Rajan)

3. kolo, 29. novembra

16:00 Ekvador – Senegal (Al Rajan)
16:00 Holandija – Katar (Al Kor)

GRUPA B

1. kolo, 21. novembra

14:00 Engleska – Iran (Al Rajan)
20:00 SAD – Vels (Al Rajan)

2. kolo, 25. novembra

11:00 Vels – Iran (Al Rajan)
20:00 Engleska – SAD (Al Kor)

3. kolo, 29. novembra

20:00 Vels – Engleska (Al Rajan)
20:00 Iran – SAD (Doha)

GRUPA C

1. kolo, 22. novembra

11:00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)
17:00 Meksiko – Poljska (Doha)

2. kolo, 26. novembra

14:00 Poljska – Saudijska Arabija (Al Rajan)
20:00 Argentina – Meksiko (Lusail)

3. kolo, 30. novembra

20:00 Poljska – Argentina (Doha)
20:00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)

GRUPA D

1. kolo, 22. novembra

14:00 Danska – Tunis (Al Rajan)
20:00 Francuska – Australija (Al Vakra)

2. kolo, 26. novembra

11:00 Tunis – Australija (Al Vakra)
17:00 Francuska – Danska (Doha)

3. kolo, 30. novembra

16:00 Australija – Danska (Al Vakra)
16:00 Tunis – Francuska (Al Rajan)

GRUPA E

1. kolo, 23. novembra

14:00 Nemačka – Japan (Al Rajan)
17:00 Španija – Kostarika (Doha)

2. kolo, 27. novembra

11:00 Japan – Kostarika (Al Rajan)
20:00 Španija – Nemačka (Al Kor)

3. kolo, 1. decembra

20:00 Japan – Španija (Al Rajan)
20:00 Kostarika – Nemačka (Al Kor)

GRUPA F

1. kolo, 23. novembra

11:00 Maroko – Hrvatska (Al Kor)
20:00 Belgija – Kanada (Al Rajan)

2. kolo, 27. novembra

14:00 Belgija – Maroko (Doha)
17:00 Hrvatska – Kanada (Al Rajan)

3. kolo, 1. decembra

16:00 Hrvatska – Belgija (Al Rajan)
16:00 Kanada – Maroko (Doha)

GRUPA G

1. kolo, 24. novembra

11:00 Švajcarska – Kamerun (Al Vakra)
20:00 Brazil – Srbija (Lusail)

2. kolo, 28. novembra

11:00 Kamerun – Srbija (Al Vakra)
17:00 Brazil – Švajcarska (Doha)

3. kolo, 2. decembra

20:00 Srbija – Švajcarska (Doha)
20:00 Kamerun – Brazil (Lusail)

GRUPA H

1. kolo, 24. novembra

14:00 Urugvaj – Južna Koreja (Al Rajan)
17:00 Portugal – Gana (Doha)

2. kolo, 28. novembra

14:00 Južna Koreja – Gana (Al Rajan)
20:00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

3. kolo, 2. decembra

16:00 Gana – Urugvaj (Al Vakra)
16:00 Južna Koreja – Portugal (Al Rajan)

OSMINA FINALA

3. decembra

16:00 1A – 2B (Al Rajan)
20:00 1C – 2D (Al Rajan)

4. decembra

16:00 1D – 2C (Doha)
20:00 1B – 2A (Al Kor)

5. decembra

16:00 1E – 2F (Al Vakra)
20:00 1G – 2H (Doha)

6. decembra

16:00 1F – 2E (Al Rajan)
20:00 1H – 2G (Lusail)

ČETVRTFINALE

9. decembra

16:00 1E/2F – 1G-2H (Al Rajan) – 1
20:00 1A/2B – 1C/D2 (Lusail) – 2

10. decembra

16:00 1F/2E – 1H/2G (Doha) – 3
20:00 1B/2A – 1D/2C (Al Kor) -4

POLUFINALE

13. decembra

20:00 1-2 (Lusail)

14. decembra

20:00 3-4 (Al Kor)

ZA 3. MESTO

17. decembra

16:00 (Al Rajan)

FINALE

18. decembra

16:00 (Lusail)

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.