Lajović i Ćaćić izgubili u prvom kolu dubla na Rolan Garosu 1Foto: Pixabay/Marijana1

Srpski teniseri Dušan Lajović i Nikola Ćaćić nisu danas uspeli da se plasiraju u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu u dublu, pošto su izgubili od australijskih igrača Aleksa de Minora i Meta Rida posle tri seta, 4:6, 7:6, 6:7.

Australijanci su prvi set dobili zahvaljujući brejku u trećem gemu. U drugom setu nije bilo brejka, a Lajović i Ćaćić su dobili taj brejk rezultatom 7:4.

Takodje ni u trećem setu nije bilo brejka i odigran je taj brejk, koji su australijski teniseri dobili sa 7:5 i pobedili posle dva sata i devet minuta igre.