Antologijska pobeda Novaka Đokovića nad Janikom Sinerom u polufinalu Australijan opena

  1. Bravo za Danas.
    Ovu vest ste objavili bukvalno nekoliko sekundi nakon Noletovog pobedničkog poena.

  2. I sada kada uporedimo Đokovića i Vučića, vidimo koliku smo mi bedu i popaliteta sebi natovarili na vrat.

  3. Nole svaka ti čast budučih sto godina neče ti biti ravna niko ,na 40, 0 kako si reagirao to ne može niko osim tebe.

  4. Bravo Nole, gromada si od coveka u svakom pogledu, bravo!!!

  5. Велика победа!
    Честитке до неба!
    А, то што РТС не преноси Нолетове мечеве је још једна огромна мрља у историји ове наводно националне телевизије!
    За ког ли врага плаћамо претплату?

  6. Tesla pa Novak Đoković!!!
    A mi svi bolje da se pokrijemo ušima kad smo dozvolili da ga onaj konj, narkoman… otera iz Srbije.

  7. Već ste objavili priču o kvotama na kaldionicama, tada je bilo svakom pametnom jasno da Đoković sigurno pobeđuje. Pridružujem se čestikama milijardi i milijardi ushićenih i oduševljenih navijača, poštovalaca i svih ostalih, jedino ne mogu da spontano izađem iz kafića ili kladionice i pridružim se slavlju na ulici!

  8. BRAVO NOLE ! HVALA TI ZA VELIČANSTVENU POBEDU ! NAGRADIO SI SVE NAS KOJI SMO VEROVALI U TEBE
    KVOTA 1: 10 A BOGAMI KAZNIO ONE ŠTO NISU

  9. Данас се Новак Ђоковић пласирао у финале турнира Аустралиа опен, Ретко ко је очекивао да ће ићи наш Ноле до краја, а он на моју радост ипак иде. Желим му да у недељу 1. јануара 2026. године подигне пехар као победник. Срећно драги Ноле! За овај случај Нолету посвећујем песму:

    ЂОКОВИЋ ПРВИ!

    Новак је то!
    Игру унапредио,
    Сервира сјајно,
    Ривале победио
    И уплашио трајно.

    Поразе “наместио”,
    Сузе им вире,
    Осмех наговестио,
    Око себе и шире
    И пехар сместио.

    Федерер коректан,
    Мареј неспретан.
    На крају АО Tура,
    Новак сретан,
    Прати га титула.

    Има публику,
    У медијима,
    Прави рубрику,
    Поздраве има,
    А и шаље их
    Несебично свима.

    Ривала нема,
    Робот прегрејао,
    Нема ког да ‘лема’,
    Ал’ дланове загрејао.
    Остају зебње,
    Да победи јао,
    Још, самог себе!

    Number one
    Is only,
    Number one,
    Đoković is finaly.

    Аутор: Академик др Миланче Митовски, дипл. инж. маш.

  10. Respekt i čestitke Novaku ,vanserijskom i Čoveku i sportisti.
    Mišljenje o tome koliko još Novak valja da igra,i način na koji igra, g-din Armenulić svakako ima pravo da podeli na kafi sa prijateljima.
    Lično,ne razumem takvu vrstu komentara za javnost.
    Još jednom,Bravo,Novače!

  11. „ELITA“ ove jadne nam zemlje Ćuti. Nema Radosti Niti Čestitki. S R A M N O !!!!! Čestitam, od Srca, NAJBOLJEM SVIH VREMENA !!!!!!

Ostavite komentar


Sport

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.