Partizan ponovo izgubio od Čukaričkog, crno-beli tonu sve dublje na tabeli Superlige 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Partizan rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici prvog kola plej-ofa Superlige Srbije i tako osvojili tri važna boda u trci za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Do drugog trijumfa u duelima sa ekipom iz Humske u razmaku od samo tri dana domaći su došli pogotkom Marka Docića u 42. minutu.

Kapiten Čukaričkog je izveo slobodan udarac sa više od 35 metara, umesto da centrira uputio je udarac ka golu i prevario loše postavljenog čuvara mreže gostiju Stevanovića.

U utakmici bez šansi pred oba gola, jedinu pravu priliku za pogodak imao je napadač Partizana Rikardo u 87. minutu, kada je posle centaršuta Živkovića pogodio stativu.

Posle ove utakmice Čukarički se nalazi na drugom mestu sa 65 bodova, osam više od Partizana i Vojvodine koji dele četvrtu i petu poziciju.

U narednom kolu, koje se igra u sredu, Čukarički gostuje trećeplasiranom TSC u Bačkoj Topoli, dok Partizan na svom stadionu dočekuje Crvenu zvezdu.