Samo bod za Radnički na početku vaterpolo Lige šampiona 1Foto: VK Radnički

Vaterpolisti Radničkog nisu uspeli da slave na startu Lige šampiona jer su na svom bazenu odigrali nerešeno 9:9 sa grčkom ekipom Vuljagmeni.

Iako su Kragujevčani vodili u većem delu meča, protiv ekipe koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Vladimir Vujasinović, ipak nisu uspeli da odnesu pobedu.

Ekipa Radničkog je odigrala odlično prvo poluvreme, pa je na pauzu otišla rezultatom 5:1.

Međutim, situacija u bazenu se u potpunosti preokrenula u trećoj deonici.

Vaterpolisti Radničkog su dopustili gostima da naprave seriju 5:0 i sa golom prednosti odu u poslednju četvrtinu.

Na kraju, i pored prednosti od dva gola za Radnički, grčka ekipa je odnela bod iz Kragujevca.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Papasifakis sa pet pogodata, dok su u ekipi Radničkog po dva gola postigli Filip Janković i Marko Radulović.

Radnički za dve nedelje igra novu utakmicu u Ligi šampiona, kada u Kragujevac dolazi Hanover.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.