Temerin: Nemanja Marković osvojio dve medalje na stonoteniskom turniru 1Foto: Subotica.info

Na Memorijalnom stonoteniskom turniru „Laslo Pete“ za mlađe kategorije u Temerinu, takmičari Stonoteniskog kluba „Spartak Infostud“ osvojili su tri medalje i posebno priznanje.

Najviše uspeha imao je Nemanja Marković koji je osvojio dve medalje, zlatnu u kadetskoj konkurenciji i bronzanu u juniorskoj, prenosi Subotica.info.

Treća medalja pripala je Matković Milošu, takođe u juniorskoj konkurenciji.

Član Spartaka, Luka Vidović, dobio je posebno priznanje za fer plej koje mu je uručio olimpijac Pete Žolt.

Rezultati ostalih takmičara Spartaka: Bata Oliver plasman od 9. do 16. mesta u konkurenciji mini kadeta, Šipoš Atila plasman od 5. do 8. mesta među mini kadetima, Vidović Luka među juniorima od 9. do 16. mesta.

Mlađe kategorije „Spartak Infostuda“ u Temerinu su vodilli treneri Branko Brstina i Robert Takarič .

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.