Trener Crvene zvezde posle poraza u Pireju: Imali smo šansu za pobedu 1Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim izgubio od Olimpijakosa u Pireju u 9. kolu Evrolige (88:83), da je presudila treća četvrtina.

– Mislim da je treća deonica odlučila. Nismo bili agresivni u odbrani. Bilo je teško vratiti se, ali smo to uradili – rekao je Grk.

On je dodao da je njegov tim imao šansu da trijumfuje u finišu poslednjeg perioda.

-Imali smo svoje šanse u poslednjih nekoliko minuta. Nadam se da ćemo nešto izvući iz ovoga – rekao je Sferopulos.