Ekonomija • danas 00:48
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Сваки странац када треба да уђе у Србију исто чека сатима и буде контролисан као криминалац. Принцип реципроцитета и то је то!
Đe si bio 91?
Glasujte za one koji su za EU a ne one koji su protiv EU.
Neki dan se Ursula muvala po Balkanu, i niko da je pita sta je sa ovom zajebancijom na granicama?
Svi joj se udvaraju, klimaju glavom, cekaju milijarde koih nema.
A ograda na granici je neprohodna, ili malo prohodna uz fotkanje i otiske prstiju.
Moze i ispod zice, legnes i puzes.
Занимљиво како се медији и раја фокусирају на то што се праве гужве и чека се на граници а не на то како су нас свели не на грађане другог реда већ стоку која треба да се жигоше не би ли прешла границу.
Za mene je to nepravedno maltretiranja običnih građana. Znači preko šuma i livada doktori i dalje mogu.. Ja imam dvojno državljanstvo, jedno nemačko, ali meni ovo više na diktaturu liči.
Eto vam pa idite u rusiju tamo nece cekate oametnjakovici
To vazi za sve koji nisu u sengenskom prostoru, pa cak i za amerikance, kanadjane, japance…
Ko nam je kriv kad ne zelimo EU. Ko hoce moze u Rusiju i slicne. Tamo nema skeniranja.
Ludilo mozga,bezumlje.Cista kontrola nista vise
Uvesti recipročne mere… Šta smo mi stoka?
Kako glasamo, tako i prolazimo. Pošteno
Pa druzenje sa rujkama nam se obija o glavu
Interesi su u pitanju … Koga jos interesuje nas narod !
Da , mi smo gradjani drugog reda za njih , treba uvesti reciprocitet.
Moja sestra je putovala prvi dan kad su uveli kontrolu,za Italiju busom,procedura je trajala po osobi par minuta ne vise,zavrsili bez guzve i problema na Hrvatskoj granici.
S obzirom da smo postali zemlja treceg sveta, i da ruse vidimo kao prijatelje, a za to smo i glasali 2012god, nismo bolje ni zaslužili…
Ovi iz Azije i Afrike mogu i bez dokumenata a na nama se iživljavailju. Mi smo teroristi.