Društvo • 16.06.2026. 15:45
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
I vreme je bilo.
Молим тужилаштво да оптужи и „Данас“ за исто дело, зато што објављује коментар на оптужницу и омета правду, а такође да оптужи и овог бота који се потписује као „Nataša“ зато што оставља коментар на текст.
Mnogo im smeta. Zato mu i smeštaju jer postaje jedan od najpopularnijih ljudi u Srbiji. Napadan je, dobijao batine, hapšen, zatvaran, policija i njihovi mu otimali i uništavali TV opremu …
Nataša, ti si očito bot! Doći će dan da ćeš pljunuti samu sebe, kad se pogledaš u ogledalo.
Зар Немања није „умивени радикал“?
Sve dok je jeftinih provokatora, kao rigidna radikalska zvezda Nemanja, vladaće „nepomenik“ tisuć ljeta. Živi bili, pa videli!
Krajnje je vreme kad ANEM brani jednog radikala.
Може да прича ко шта хоће ал Шаровић је ишао главом где нико други није смео ногом, зато подршка до неба!
Veliki Vođa kopira svoje idole iz istočnih despotija. Pošto još uvek ne može direktno da cenzuriše sadržaje sa neta ili društvene mreže, ipak smo mi u Evropi, pokušaće putem pravnog progona da zastraše građane. Botovi su tu da glume protivnike režima, zaspu određenu objavu agresivnim komentarima, a onda će tužilaštvo progoniti unapred određenu metu. Apsurd nas apsurdima! Upravo se radi suprotno u normalnom svetu. Onaj ko postavlja preteće ili uvredljive komentare, on se sankcioniše putem blokiranja ili se stvar preda policiji.
Šta više može da nas iznenadi od režima i njegovih poslušnika ?
100 posto laz hoce da uklone ljude koji nemisle kao lazljivi.jer kad se promene vlast asigurno ce ti ljudi imaju dokaze protiv rezima doci ce vreme ima nads mnogo vise nego njih botova zivela pravda i istina dole lazljivi
Ma više dosta od tog šarlatana
Sns-u je kriv i Novak Djoković i svako ko sivu masu koristi za ono za šta je predvidjena! Podobni su samo oni koji po mišljenje idu na partijske sastanke. Dolazi sloboda polako i sigurno !
Kaze Rodoljub Svabic „pa bi i tuzilastva pisala zgodne komentare,“
Ovo je otprilike kao mi smo dobri,naivni i mi ne umemo ali nas ovi iz vlasti nabrdjuju i optuzuju.Koliko se smicaluca krije iza takve logike da bi se protivnici nasamarili i da im se posle iza ledja smeju
Konacno i tom bahatom preletacu neko nesto da sankcionise!