Sport • 29.05.2026. 15:05
Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Stariji od 100. god. nalaze se u registru PIO fonda, a nisu u biračkom spisku!? Ko su i gde su ti ljudi? Zašto nisu u biračkom spisku? Onda ostavlja sumnju da su „rezerva“, iz koje vlast „zahvata“ onoliko koliko joj treba.
Sve je ok, ali reci ti meni snsovice otkud toliko prijavljenih vaših glasača po Srbiji po kućama gde niko ne živi, trafo stanicama i da ne navodim više, možda i na nekim ribnjacima. Kupio komšija kuću, nije mogao da se prijavi zbog toga što je imao 15 osoba prijavljenih. Kažu mu vaši sns policajci da mora prvo policija da izadje na teren da vidi ko stvarno živi na toj adresi.
Da li je ta žena normalna ili je u klimaksu.Da Srbija ima hiljadu stogodišnjaka, gde bi nam bio kraj.Daj bre gospođo, imenuje bar njih deset.Ja imam 73 i ne znam ni jednog. Ali znam da moj ćale redovno dobija poziv za glasanje. Sada bi imao 108 god. da je živ. Ali ko zna možda je i živ pa se negde oženio.
Pa ko veruje ovakvim ministrima !?
Katadtrofa šta nas je snašlo
Treba proveriti na poznatoj adresi, da li je Pantelija Topalović i dalje na biračkom spisku. Možda Laki glasa umesto njega!
Čudi me ovakvo neverovanje da kod nas ima oko 1300 ljudi starijih od 100 godina. Pa znate li vi da u Svedskoj ima vise stotina hiljada ljudi koji imaju preko sto godina. I svi su doterani, redovno idu kod frizera, voze kola imaju važeće vozačke dozvole, u Stokholmu se redovno vikendom sastaju u jednom centralnom parku, tu se druze, svira muzika stari hitovi, igraju tango, svi doterani. Normalno šetaju ulicama, idu redovno kod frizera kozmeticara, pedikira, izgledaju kao da imaju 70 godina. U Svajcarsko takodje ima više stotina hiljada ljudi starijih od 100 godina, i oni se maksimalno doteruju i u tim godinama idu na skijanje. Cudna su mi neka mišljenja naših gradjana koje sam nedavno pročitala na komentarima da ljudi kod nas ne treba da zive duže od 70 godina. To me je bukvalno zastrasilo a kako se tek osećaju stari ljudi. Stari ljudi ovde nemaju nikakvu zaštitu i treba sve nas gradjane zbog toga da bude sramota.
Dali sta odvratnije,nepismenije ima od Vas ministarka. Ne vredam te ali je sramota za Srbiju sto si ti i vas 80% ministara ministri. Mislim da se uvece smejete sami sebi od kud vi ministar. A to je ona narodna sto losiji oko mene ja sam velicina ,koristi Vucic.
Pametnica Sneža.
Hahahaaa
Moj komsija ima 103 g vozio tractor cepa drva onako polako Ali cuva ovce I jedem sir, I blitvu luk kupus a iskreno mlade izgleda od godina
Draga Branka ne znam gde ste pročitali da ljidi ne treba da žive duže od 70 godina. I ne treba građane da bude sramota što stariji nisu zaštićeni već vlast treba da se stidi. Pomenuli ste Švedsku i Švajcarsku kao poređenje. I treba da bude uzor,ko od naših penzionera ne bi voleo da ima standard kao u Švedskoj ili Švajcarskoj, i onda bi bilo i za frizera,manikira,pedikira ali nažalost naši penzioneri jedva sastavljuju kraj s krajem a za to nisu krivi građani veċ vlast.
Umišljena,puna sebe,bahata a partija joj teška preletačko interesna grupica čiji je cilj da su uz vlast ma koja to bila…SPS ljigavci uopšte
Ništa lakše.Gđo ministarko objavite imena i adrese stanovanja tih ljudi.Bez ostalih ličnih podataka.I eto nama sreće.
Žilav smo mi narod.
I šta je sada “ ministarka “ Paunović otkrila spektakularno? Ko je te spiskove ubacio u sistem? Lupa gluposti . SPS ispod cenzusa i udje u skupštinu . Posle bitke svi junaci ..
Srbija je zemlja čuda što n9gdje na sbijetu nema samo dođite u Vuč9ćevu privatnu državu i snovi će vam se ostvariti