Gradski prevoz poskupeo u Novom Sadu a da građani nisu ni obavešteni

  1. Da li je normalno da svi placamo gradski prevoz jedino BG se vozi fraj od nasih para. Treba orkanizovati strajk …Ili svi fraj ili svi placamo.

  2. Gsp Novi Sad je nakot SNSovaca i partiskih uhleba koji ne rade ništa a vuku plate od preko 100.000.din.

  3. Samo deri brže,ĵače ,bolje .Dok god slatke pavlake sede ušuškani i ne zanima ih sem kog godišnjeg doba je,gde će na godišnji i da na bankomatu ima love .I treba sve da poskupi i da se češete gde vas ne svrbi.

  4. Da je udarac po dzepu stanovnika Novog Sada i prigradskih naselja i to drasticno jeste.
    Ali dragi sugradjani nemojte biti na kraj srca beogradski vozaci moraju da dobiju platu, vozni park mora da se odrzava a posto se beogradjani voze za fraj, odnosno ne placaju prevoz, mi Vojvodjani uvek bili siroke ruke i pomagali sirotinju…

Ostavite komentar


Društvo

RHMZ najavljuje nestabilno vreme 8

RHMZ najavljuje nestabilno vreme

U toku noći u Srbiji će biti pretežno vedro, mestimično uz umerenu oblačnost i uglavnom suvo. U Banatu i na istoku u prvom delu noći lokalni pljuskovi sa grmljavinom koji mogu biti izraženiji uz kratkotrajnu pojavu grada, upozoravaju iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.