MUP izneo procenu broja okupljenih na skupu vlasti u Beogradu

  1. Na tom (plaćenom) vašaru taštine i kiča, nema ni 15% od navedenog broja…
    Lažu, kao i uvek!

  2. Neverovatno. Da li oni zbilja misle da smo mi toiko glupi? Jos gore, oni su sigurni da su njihovi glasaci glupi. Dakle PROCENA nije nista egzaktno. Moze se reci: bilo je oko 200.000 (ha, ha, ha) ljudi. Kada kazes 207.000, ispada da si ih brojao, a posto nisi, to znaci da lazes.

  3. „nalazi oko 207.000 građana…“
    – Dirigovane halucinacije ili fatamorgana od dugog boravka na suncu !? Pa tamo ne može da stane ni 1/4 od tog broja :))

  4. Bolest AV je u poodmaklom stadijumu.
    Žao mi je što imam ovaj jedan život i on mi prolazi čekajući bolje sutra, koje izgleda neću dočekati.

  5. Kao i uvek, smejurija od saopštenja. Zašto bar ne ćute? 207,000 je broj ljudi ma svim skupovima SNS-a za poslednjih 10 godina.

  6. Malo je to, objektivno ima oko 957.345. Kako Vas samo nije sramota na Slaviji po vassim procenama 33000. A ovde 207000 to je sedam puta vise, kome jos mozate da prodajete muda za bubrege.

  7. Otprilike to su ujedno i svi glasaci na nivou cele Srbije. Od toga 10% su sa ispranim mozgom a svi ostali zbog dnevnice i ako se gnusaju i gade radikala.

  8. Naravno da je mirno kad je glavni huškač za nerede privremeno privezao svoje nabildovane, tetovirane kere da ne prave haos na njegovom mitingu, nije im to zadatak danas. To im je posao da rade na studentskim protestima, kad se umešaju među narod i studente pa sinhronizovano sa policijom iz mase naroda pokrenu simulirane napade na policiju da policija može „opravdano“ da pendreči i hapsi narod i studente. Sve Gebels metode su prepisali od Hitlera i sve više ličimo na Nemačku iz 1939. godine.

  9. Pa,oni imaju zadatak da podgrejavaju les!
    I sad su definitivno podgrejali. Stali i potvrdili pripadnost.

  10. Studenti sa ETF-a su dronovima napravili i prve procena brojnog stanja na danasnjem vasaru. Maksimalno izmedju 37.000 i 40.000 sto se i ocekivalo. Inace, problem je sto Vucic shvata da iz dana u dan sve vise gubi i na broju glasaca, i na brojnosti na mitingu i u poverenju stranci. I sam shvata da je dosao kraj. Problem je sto vrh napredne a bogme i socijalisticke stranke jasno razume da gubitak vlasti ujedno pokrece i masovna i brojna hapsenja. Pitanje je u kom trenutku ce krenuti da beze iz zemlje. Strogo se o tome mora voditi racuna.

  11. Sta reci – nisu mu problem ni izginuli ljudi, ni korupcija, ni kriminalci u policiji, ni neresena ubistva (nista ne radi po tom pitanju) – glavni problem mu je sto su studenti napravili veci miting od njega (vise puta) i to bez placenih dnevnica, besplatnog prevoza i ostalog sto on ima, a uz sve prepreke koje im je on postavio.

  12. Najmanje 2 miliona ljudi i ko tvrdi suprotno je izdajnik i neprijatelj Srbije.

  13. U slučaju studenata procena je uglavnom 5 do 6 puta manja. Računam da je u istom rasponu ovde veća.

  14. Ubacila sam screenshot sa TVa u ChatGPT koji je rekao 35.000 ljudi je bilo.

  15. Cekam izvestaj INFORMERA i napuderisanog Vucicevica ….. izgleda da ima kvalitetan puder !

  16. Ovima iz MUP-a je vrućina udarila u glavu pa su sve pobrkali. Više od 207000 ljudi je bilo studenata i građana na Slaviji 23.maja a u Ćacilendu je bilo oko 34000 podanika koji su dovedeni. Oni su očito zamenili cifre ili imaju problem sa obrazom i poštenjem!

  17. Pošto ovi iz sekte lažu kao i braća im iz botoksirane sovjetorusije, znači podelite ovu cifru sa 5 i eto okvirno realne cifre koliko je žvaljavi navatao svojih sektaša za danas.

  18. Опет меримо чији је већи.
    Ако, за боље и нисмо.

  19. Malo je to, panduri su izostavili bar broj 1 ispred rezultata, ako ne i 2…

  20. Al vam je manifestacija…
    Koliko zvučnih topova je bilo? …. C, c, c…

  21. A koliko ih je bilo pod zastavom od pola kilometra? Kako je to MUP izračunao?!?

  22. Jeste jeste,mislim da ih bilo barem dva miliona.kada kazu kriminalci u uniformama kao da im neverujemo

  23. Silom prilika sam posmatrao i skup normalnih i skup ćacija. Ne bih da procenjujem broj prisutnih ali je odprilike normalnih bilo bar 3-4 puta više nego ćacija koje su pritom strpali u veliki kavez da ne bi bežali

  24. Neverovatan stepen diskreditacije jedne institucije pretvorene u privatnu oružanu silu.

  25. Ovo treba podeliti sa 5, a kod studentskih protesta mnoziti sa istim brojem da bi se dobio priblizan broj prisutnih. A mogao je i predsednik posto je bio na bini da ih prebroji u komad kao i studente i zato studenti pobedjuju !!

  26. Tako sam i mislio.Kada oni nakupe iz Srbije i okoline 70.000 to je 207.000,a kad je nas iz Srbije 700.000 Oonda tačkasti softver kaže 70.000

  27. Koji bre mup. Na zalost mi smo jedina zemlja na svetu ikada gde je mafija uspela da pobedi policiju.

  28. Ko li im broji majko božja,izgleda ova vrućina udarila u tintaru.Ne treba zamerati ipak se brojanje ne uči u osnovnoj školi.

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.