Nebojša Stefanović – mera pokoravanja

Nova strategija Srpske napredne stranke

Ostavite komentar


  1. Aman više, batalite se opizicije. Nemate je već godinama. Postaliste ko CIa u SAd u izmišljate sami neprijatelje da bi opravdali svoju nesposobnost.

  2. Problem je što kad izgubi podršku kod gradjana, a već je izgubio na prošlim izborima (setimo se skoka izlaznosti oko 19h – čitaj kradja izbora) AV će nastaviti da vlada krdjom izbora. Zato će trpeti kada narod pruži otpor. Spoznaće koliko je nemoćan i nebitan.

  3. Podcenjujete prosecan narod i glasace tjs biomasu. Podcenjujete uticaj tv. Vucic ih uspesno hipnotise a oni/e nikad nisu bolje ziveli. Vidite da svaka zena/cerka tih doseljenika u bg i provinciji ima svoju kntiju svoj mobilni svoj poslic, svoj kredit i svoj sobicak. Imaju i svoje kucence. I ne zele da to izgube smatrajuci da to sve mogu imati samo u ovom rezimu.

  4. Opet se previše pažnje daje nesposobnim liderima opozicije koji su faktički korisni idioti Vučića.On, pošto očigledno ima bolje informacije iz sveta, poklapa ih u svakoj prilici.Pomenuti lideri daleko su u civilizacijskom i poltičkom smislu i od jednog Bojana Pajtića ili Saše Jankovića što i pokazuje njihov rejting i bezidejnost koju šire oko sebe kreiranjem stupidnih kvazikonfliktnih situacija koje konstantno izazivaju kontraefekat.Ozbiljna politika zahteva i ozbiljne ljude, a na našoj političkoj sceni nemamo taj kvalitet.Ne može se klijentelizmu SNS parirati klijentelizmom SPP-a, NS-a itd.To je već viđeno.

  5. Ovde populacija ne razume poentu politike 30 godina se unazad zoupotrebljava politika radi licnog interesa.Prvo i osnovno bi bilo da se onemoguci zloupotreba politickog sistema i znajuci da su ovde ljudi na funkciji nedodirljivi vucic jutka djilas vulin dacic i svi ostali koji su postali mali bogovi zato sto je takav sistem da oni godinama mogu da unistavaju i da se pokupe na kraju i pobegnu u rusiju sa svojim posteno opljackanim novcem i onda ce doci sledeca banda koja ce da radi isto to mora da se promeni.

  6. Ucenjeni i oni bez skole ce glasati, zaposleni u Posti, u javnom sektoru, svi ce oni glasati…jer niko im nigde ne bi dao sansu za posao do Vucica. Penzioneri koje je u svoje vreme sa Seseljem takodje peljesio a sad im kao daje glasace… Ostali ajde da se selimo … Svaka vlast seje losu atmosferu… Ds je poceo sa ponasanjem prema gradjanima kao nedostojnim njihove velicine iz ko zna kog razloga i zato ljudi ne zele da se vrate, ponasanje im je bilo gore nego u ovih. Za koga moze uopste da se glasa….

  7. Sitna buranija ovog puts morace da pr9mene candidate,

  8. Nije bitno samo promeniti vlast nego je bitnije kad će Vučić, Dolovac i još mnogi drugi biti iza rešetaka.

  9. Za Peru K. ( sta god to znacilo), da li mozete makar pravopis da savladate , pre nego sto posaljete komentar? Sadrzaj Vasag komentara je svakako besmislen, ali se potrudite da napisete ispravno, ok?
    “ Poslali -razmak- ste.“Ne verujem da ima nade, ali vredi pokusati. Hvala

Ostavite komentar


Društvo

RHMZ najavljuje nestabilno vreme 5

RHMZ najavljuje nestabilno vreme

U toku noći u Srbiji će biti pretežno vedro, mestimično uz umerenu oblačnost i uglavnom suvo. U Banatu i na istoku u prvom delu noći lokalni pljuskovi sa grmljavinom koji mogu biti izraženiji uz kratkotrajnu pojavu grada, upozoravaju iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.