Ovog vikenda, tačnije u subotu, zaposleni u „Radio Požarevcu“ proslavili su svoj jubilej, 36. godina postojanja, obaveštavanja, zabavljanja…

Bile su prisutne mnoge kolege iz ostalih medija, kao i svi zaposleni i bilo je veoma veselo. Iako su radnici različito orjentisani kada su žanrovi u pitanju, svi muzički „pravci“ su bili zastupljeni, i svi su u njima uživali. Direktor Marko Savić, kao pravi domaćin dočekivao je goste iz svih sfera javnog života Požarevca i okoline i sa ostalim zaposlenimačinio da se svi osećaju kao kod kuće.

Na proslavi rođendana bila je razloga i za jedno posebno čestitanje koje su svi prisutni uputili Svetomiru Marinkoviću, popularnom Sveti Belom koji je otišao u penziju i koji je tokom svog radnog veka svakako doprineo izgradnji visokog renomea ove kuće.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari