Šapić: Autobusko stajalište Jug učiniće saobraćaj i javni prevoz protočnijim i unaprediti saobraćaj

  1. „Ostalo je da izgradimo nadstrešnicu, klupe i oplemenjujući mobilijar, kao i komunalno-bezbednosnu stanicu“…a neku stanicu, sa zidovima i krovom, da se ljudi sklone od zime ili vrucine…to smatraju valjda nepotrebnim. Neku zdragu gde se moci da se saceka dostojanstveno, popije kafa, iskoristi toalet?!
    Ovo nije stanica gradskog prevoza…tu ce ljudi cekati medjugradske polaske za linije od po par sati?! Pokondirena „gospoda“ koja nisu skoro usla u autobus valjda ne mogu svojim mozgovima da shvate i neke dodatne potrebe….

  2. „koji iz raznoraznih razloga ne vole da voze po Beogradu“???
    Dalje ne mogu da čitam

  3. „koji iz raznoraznih razloga ne vole da voze po Beogradu“???
    Dalje ne mogu da čitam.

  4. Ova osoba pojma nema o organizaciji saobracaja ili to cini namerno.

  5. Sapic ce odgovarati za ovaj haos koji je napravio Beogradu, ovo je skandalozno sta se desava da putujemo gsp busom id Sava centra 2 sata, ej moze li gore, izgleda da ce biri sve gore, cemu.21 vek kad grad vode najgori?!

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 24. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.