Društvo • 23.03.2026. 13:17
Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
E ako je Vučićević brojao verovatno je tako ali podeljeno sa 5
207.000 ljudi koji su došli na 40 stepeni da pozdrave svog predsednika, alal vera!
Ispred zgrade Skupštine ne može stati 200 hiljada ljudi.
Nedostajalo je 12 098 da bude okruglo 2 miliona.
Nismo ih nikad uhvatili u istini ipak studenti pobedjuju
Ако је ово процена полиције, онда је број „сигурно“ тачан!?
Jedan Predsednik države na ulici na mitingu daje Plan ekonomske budućnosti države
Zapanjujuće
Bar da su raspisani izbori pa da je i kampanja,ali i tu sa minimum moralnog poštenja opet mu mesto nije tu,jer on je predsednik svima i svim strankama
Niti su Izbori raspisani,niti on lično se prijavio na izbore
Koliko ovo danas košta i ko to plača
Šta je sebi uvrtio u glavu da je najpanetnijii najpošteniji i jedini
Na ovoj vrućini držati govor o planovima Srbije Na Ulici ??? i šta je on uradio,potvrdio je da je vlastoljubiv i samoživ
Koliko taj čovek voli vlast?
Na ulici državi mitingu o sebi i svojoj stranki,i ostale koji nisu za njegovu stranku. Brisati. Jer juče su bili fašisti,ustaše itd
Ovo za nas u osmoj deceniji života je najveća bruka koji jedan predsednik sa tugom odlaz jer je bio i predsednik i premijer Car Pusti narod neka odluči
Zar ti malo bilo?
Rekoh ja onomad da će ispred skupštin brat bratu biti oko 8 miliona bez onih kineza što se jutros nenajavljeno pojaviše pred kamerama da uveličaju ovu lepotu.O okllnim ulicama i prigrdskim naseljima ne vredi pričati.
Ako imamo u vidu da tamo ama baš niko nije došao džabe, već isključivo za pare, zamislite samo koliko je našeg novca danas tamo potrošeno. Dnevnice, prevoz (neki i smeštaj), iće i piće, šatori, bine, video bimovi, kamere, ozvučenje, rasveta, zastave, baklje itd. To je što se tiče dnevničara i sendvičara. Plus, vanredno angažovanje snaga bezbednosti, kao i dodatni angažman ljudi sa one strane zakona (dnevnice, prevoz, smeštaj, topli obrok:)).
Pretpostavljam da su u pitanju desetine miliona evra. Uludo bačenih para, a pola Srbije nema kanalizaciju, gradski prevoz u Beogradu praktično ne postoji, putem SMS poruka se skupljaju sredstva za lečenje dece i slično.
O tempora, o mores.
Odakle nam 2600 banketa ali nema veze bitno je da smo ga zadnji put videli
Bilo….ucenjenih,ponizenih i uvredjenih….kupljenih…..ubogih……
Jadni SRBI…..