Stefanović: Ova godina će ostati upamćena po rekordnoj zapleni narkotika

Ostavite komentar


  1. Gospodine Dr Stefanovicu, ministre unutrasnjih poslova, koji je ovo dan po redu kako vasa veoma navezbana i obucena policija i zandarmerija jure i ne mogu da nadju jednog manijaka sa detetom kao taocem ? Nemojte sad da nam pustate tu muziku .

    1. Zar ovoga nije ni malo sramota da se u ovom trenutku hvališe. Ne mogu ni jednog manijaka da uhvate….

  2. Ta nas prica ne interesuje, vecina te droge je nehotice otkrivena od postenih policajaca koji nisu u dilu sa ostalima. Hvalite se a placete zbog izgubljenog. Lazi kojima se sluzi ova vlast je namenjena nepismenima. Sva sreca ima nas i onih drugih…

  3. Bice takva I 2020 samo treba povecati izdvajanja za proizvodnju zdrave hrane kao u Jovanjici.

  4. Ova godina će ostati upamćena po aferi Krušik, po aferi plagiranog doktorata i po aferi Jovanjica.

  5. Čudi me da je DrSlina propustio da pomene još jedan veliki uspeh našeg MUP-a, a to je rekordna naplata kazni pešacima za prelaz na crveno na pešačkom prelazu kod Vukovog Spomenika? Danima je tu funkcionisala sačekuša pešaka, revnosni naplaćivači su se čak krili iza sanduka sa sladoledom… A pešaci su tu prelazili jer je kolona vozila stajala na svom semaforu dok je na pešačkom uporno gorelo crveno svetlo.

  6. Ovaj me „Mrsoje“ bas nervira?! Mislim da je najgluplji u ergeli primitivaca i glupaka koji su se na neki nacin „ufunjali“ na visoko pozicionirana mesta i svaodnevno iskacu pred kamere, mrsomudeci bez ikakve mere i reda. Uvek sam se pitao, a to mi posebno ide na ganglije, sto se ovaj covek slika dok iza njega stoje ljudi poredjani ako kegle?! Sta mu ovo znaci? Da on komanduje svima njima ili, glume njegovo obezbedjenje? Da li nema nikog u njegovom okruzenju koji ima m.da da mu kaze, „covece mani se ovih idiotluka“, izadji pred kamere procitaj sto ti je napisano i idi kuci“?! Covek se prosto izgubio, prekrila ga sopstvena velicina.

  7. Pre da ce ova godina biti upamcena po tvom Megadens „studiranju“ u Sava centru, tvom ocu kriminalcu Branku, tebi kriminalcu za trgovinu uticajem, onoj botoksiranoj koju si poslao u Lucane pa je skartirao, tvom laznom obecanju o rusenju objekta na Pancicevom vrhu…. U stvari, ova godina ce biti upamcena o negativnom secanju na tebe.

    1. Ma gospodine „Bubuleja“, je.e se nekom za njegovo, ili bilo cije studiranje. Davno smo odbacili skolu i obrazovanje kao nesto sto nikome ne treba. Ne bih smeo da se zakunem ni u diplome onih koji se danas bave kontrolom tudjih diploma. Sve je svedeno na formu i politikantska prepucavanja. Zao mi je samo onih momaka i devojaka, koji su bili prinudjeni da uce i steknu neko znanje za profesiju kojom su odlucili da se bave. Zao mi je tih ljudi, koji nisu imali ni novac, ni moc, da kupuju diplome. Oni su najveci stradalnici i „kolateralna steta“ jer ih svi svrstavaju u „megatrendovce“ ili polaznike bilo kog drugog privatnog ili drzavnoh fakulteta. Kao dapostoji neka razlika?! Mene nervira njegova glupost, njegovo izigravanje neke velicine i coveka od integriuteta, njegovo stalno postapanje imenom Aleksandra Vucica i glumatanje visoko pozicionirane licnosti uprkos tome sto je „duplo golo“. Kada ga vidim da se pred kamerama pojavi sa ovakvom „svitom“ iza sebe odmah menjam kanal. Zasto mu ovi ljudi ne kazu, „gospodine ministre, pustite nas da idemo kuci, da ne izigravamo vase majmune, neukusno je“?

  8. „Rekordnoj „zapleni je prethodila rekordna proizvodnja i teskoce u transportu.
    Ako stvarno hocete da se pohvalite nekakvim uspehom, onda objavite kako „proizvodjaci droge“ i njihovi investitori obezbdjuju konverziju desetine tona papi0rnih dinara u devize i kako se te tim devizama kupuje nova droga i finansira proizvodnja.
    Ovo sam samo sanjala jer se ovakvim uspesima nikada necete pohvaliti, niti ste se hvalili. Opasno je cackati Narodnu Banku uj njenu Guvernerku jermoze te doci do „tate sa dva sina“

  9. Ovaj stvarno nema ni malo srama. Raskrinkali ste 24 kriminalne grupe, ali ste podržali onu naj opasniju, a to je državna kriminalna grupa na čelu sa Vučićem i vama koji ga podržavate. Upoliciji ima mnogo čestitih policajaca koji ne mogu raditi svoj posao jer ih vi u tome sprečavate. Što se saobraćaja tiče nikad gore stanje, ne poštuju se pešački prelazi, migavac je misaona imenica, puna i dupla puna linija kao da i ne postoje, stranci se krste kad to vide, kazne su selektivne, kažnjava se samo sirotinja , a članovi stranke na vlasti imaju velike povlastice.Kad se pravi ovakva akcija gde se lovi krimialac sa otetim detetom ne zvoni se na sva zvona, ali kod vas je sve predizborna kampanja u toku čitave godine.Ko vam je dao nadimak slina svaka mu čast.

  10. Budalo, sa tim podatkom se ne hvali! To je samo znak da kod nas, zahvaljujuci vama naprednjacima ima narkotika kao blata. Jovanjica je vas ocigledan primer!!!

Ostavite komentar


Društvo

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.