Politika • danas 00:07
Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
BAŠ sam “ iznenađen “ da je to rekao ????
Vučića bi trebalo ispitati o umešanosti u Generštab , Beograd na vodi , puteve , izvoz oružja, pad nadstrešice i td i td. – DA JE PRAVNA DRŽAVA !!!!
I Hitler je mislio da Asvic podize sa plemenitim namerama.
Hteo je da pomogne bolesnoj deci, nekim gladnim starim ljudima bez doma… to su najplemenitije namere, koje od navedenih?
Уништавање културних добара је вандализам и варваризам. То је најефикаснији начин разарања нације и националног бића. Зато је цивилизација и осмислила законску заштиту културних добара. Јер, у свакој нацији има вандала и варвара. Сваки Француз, Италијан, Шпанац, Грк, Бугарин, Перуанац, Мароканац… озбачиће као антифранцуза, антииталијана, антишпанца, антигрка, антибугарина, антиперуанца, антимароканца за издајника свог народа ако уништава културне споменике и културна добра. Испада да то само код нас не важи и да су код нас антисрби једино они који чувају националне вредности и боре се за правду и уређену државу.
Nije problem u nameri problem je u načinu kako se ona pokušava realizovati. I rušenje Savamale je bilo rušenje rugla, ali je način bio kriminalan, država ne ruši noću i pod maskama, već po proceduri. Ovo je čista zamena teze.
Bas zvuci lepo „Najplemenitija namera“ ,da se proda Generalstab da bi se navedeni udodvorio Trampu preko njegovog zeta.
Suze ronim zbog vase plemenitosti,svakog dana
U najplemenitijem suđenju neka dokaže da li je nezakonito vršio pritisak na potčinjene da oni krše zakon i ostanu bez posla.
U apsu i ti on.
Bice to savrsen put eseneses_ovaca do pakla, poplocan najplemenitijim namerama seljakovica.
Usput pokupiti I esespees_ovaca.
I ostale brabonjcice po putu.
Blago njegovim roditeljima što izrodiše tako „pametno“ dete!A,nama natovariše na grbaču Oskara da se mučimo.
Ko o čemu, Vučić o poštenju….Strašno!
Opet A. V. hladno Laze za svoje lopove, falsifikatore i prestupnike. Najvećeg negativca će pretvoriti lažima u čestitog čoveka. Sačuvaj nas Gospode Bože od ovakvih manipulatora narodom!