Ekonomija • 22.06.2026. 13:24
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
cemu ovo čemu , niski udarac, medjutim ima nešto drugo , zasto je pos štedionica , izgubila servisiranje racuna za struju, jel su oni bili ti koji su obavljali taj posao, ,,državna banka,, ali zasto je to prešlo u ruke Alta banke, njihovog jednog dela zašto , svi kadrovi po kupovini od strane slovenaca napustaju kom banku, i odlaze u alta, ova ista je bila u toj kom nlb, postaje min za energetiku i eto svi U vezani i mi gradjani placamo struju preko te privatne banke, koja sad samo od provizije koju nam uzima može lepo da posluje, ovo treba ispitati , zasto pos štedionica je ispala ,, i to državna banka, ??!.
Šta će joj firma koja ne radi i to u Hrvatskoj? Jel i ona ima domovnicu?
E to su naši ministri! Beda! Ubijaju nas!
Pa, ona je isto, velika patriotkinja! Kao i taj, i svi bivši i sadašnji Šešeljevi radikali!
Imam Poršea, ali ga ne vozim. Samo mi je trošak.
E, to je rodoljupka
Jel ima neko u sns da nema veze sa Hrt. Ili Bosnom
A nas zovu ustasama i da smo protiv Srbije.
Da bi kupila kuću za odmor u Hrvatskoj kao stranac izvan EU i OECD-a može to samo preko firme. Znači nema hrvatsko državljanstvo, ali uredno im puni budžet porezima, režijama, naknadama na tu nekretninu.
Sve je to kod nas,Puj pike ne važi,žena koja nema pojma kako sijalicu „zameniti“ Ministar Energetike,ali očito takvi kadrovi se traže
a ti prešla cenzus,i ko si ti ustvari?
pojavila se niotkuda i odmah ministar enrgetike,halo
to nije normalno …..
Kad imaju ljudi firme iz celog sveta u HR zašto ne bi imali i srbi .80 posto ljudi u srbiji je nacionalno bolesno sa vladajučim na čelu .
A ona je prešla cenzus
Kako to trpi predsednik kad ne može da prihvati da neko ode na more u Hrvatsku? A ona veleposednik u toj omraženoj nam zemlji?!
PS letujem u Poreču i opet ću
Jednima ukrali licnu kartu jedni imaju fabrike al ne rade jedni imaju milone al ne trose tako da mani bre sve lopov i mafija al ovaj narod nije za bolje ,kad si odu i ostanemo goli skroz kasno je da kukamo kanap pa za banderu