Ekonomija • danas 10:29
Naslovna strana za 25. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Koji je on faktor da ide u inspekciju?Da nam uopšte priča ove nebuloze,2008 je bio 140 dolara pa je na pumpama bio oko 1 evra
Danas bi valjalo da se po starim cenama nabavi gorivo.
Koja budalastina, kod nas je gorivo bilo najvise u regionu i bez rata.
Koja lažna briga za narod.
Ljudi odmah na ulice!
Само да се не утање залихе паризера!
Ja njemu ništa ne verujem. Ama baš ništa.
Priče za budale,dokle vise kad je trebala biti 160 din opet je bila najskuplja
Trebace brzo da štamparija radi u tri smene,a inflacija kao 93.
Haha sredio sve a ode dizel na 250 dinara,kakav spin majstor
Nekada su postojala neka pravila u transkripciji stranih imena i reči. Tako bi se nekada pravilno pisalo „Toyo tajers“ a ne „Tojo TAJRS“.
Tako je predsednice drzite nas u stanju paralize onda se necemo buniti protiv vas
Šta bi sa skidanjem akcize. Nova cena za oranje
Pošto ovaj sve radi, određuje cene, ide u inspekciju.., je l’ može da mi očisti bojler na striuju u kupatilu, nakupio mi se kamenac! Ili da sačekam izbore u ovih deset opština, jer tamo je svuda prvi na listi, ne znam kako će da stigne u svih deset opština da glasa za sebe! Ali, on može sve, čudo prirode!
Vazni da ti kao predsednik van svih ustavnih ovlascenja drzis sve pod kontrolom! Kukala nam majka!
Toliko toga smo napisali o ovome ludaku i njegovim postupcima. Nema potrebe da još nešto dodam. Interesuje me kao penzionera, do kada će ovaj narod ćutati i trpeti Sotonu? Šta je problem da milion ljudi blokira Bgd dok ga ne odvedemo u padinjak? Kao da je svima lepo što nema budućnosti za mlade ljude, što nema normalnog života i što nas svi ne podnose u okruženju.
Aj što lažeš neobrazovane al što lažeš i ne trepneš,kad si u dogovoru sa Plenkovićem da tankeri sa naftom iz Rusije idu preko Hrvatske.
Inspektor Kvariša.
Neverovatan čovek,i treba da je..e ovaj narod kad je glup,najnesposbija vlada u istoriji srpskog naroda.
Još jedan razlog za pljačku naroda. Taj neće stati da čerupa narod dok mu se ne stane na put
Ada zaokruži naftu na 500 dinara, opet će konji i zaprega biti na ceni, udri po narodu Aco Srbine
Ti bi trebao ići psihijatru majstore!
S obzirom na visoku cenu goriva,blago onom kome je firma blizu kuće ili stana pa može i biciklom na posao.
Sta je to za tigra?
Samo da nebude sexa
Proverite i zalihe konoplje koja se koristi u medicini
Bezbroj puta sam napisao da je Srbija BANKROTIRALA !
I treba da bude 250 din da malo grad odahnu od gužvi. Gradski prevoz nikad bolji , a auta sve više vozi se i onaj ko treba i ko ne treba.
ovaj debil nema sa svime ovim nikakve veze ni nadležnosti !! To što je, kao i svi građani zainteresovan za tematitu je druga stvar! Hoće li mu neko reći da je prekardašio i da ide u „Lazu“ da se odmori !!!
Naš predsednik postaje i inspektor,koliko se bori za nas sve stiže da uradi
Koliko ova pojava laže, to nije normalno
Акциза и порез да се смање
Radi takvih koji prizeljkuju i podsmevate se treba da vam ispune zelju da teraju i na 300 din.
Pa vratite oni što ste pokrali za ovih 13-14 gogina i eto Vam smanjena cena goriva. Šta je to za Vas. Nafatirali ste se vala debelo. Gde god ste mogli i koliko god ste mogli niste imali meru. A sad ajd polagano vraćajte pare u budžet da malo ako je moguće skinete ljagu sa sabe.
Gluperda. Samo se u kriminal razume a ni tu ne bi znao nista da nije u vlasti.
Opet taj grašak. Uvek sekiracija i oprez sa njim.
Kad mogu leteći automobili valjda mogu da idu i na grašak
Grasak obavezno
Opet laže
Cene nafte se tokom trgovanja u Evropi kreću ispod nivoa od 95,50 dolara.
Epa najebali smo
Isto se ne vozim kad je benzin 180 dinara, kao i kad je 250 dinara!
Ne daj boze da se odreknu akciza
Kakav tupavi,paranoicni tikvan.
Svuda u okruzenju je dizel u sadasnjim uslovima jeftiniji od 15 do45 din po litru,Madjarska,Slovenija,Hrvatska,RS,Makedonija,Crna Gora.
Mamlaz degenericni,iskompleksirani trulokobilas i zamlata,hitan sastanak gde ce on biti „spasilac“potrosaca pa nece biti cena 250 din za litar(u Americi je to cena za galon)vec 237 din.Sad moze da deli kanistere sa gorivom u opstinsma pred izbore,umesto,sendvica,jaja,majoneza,rostilja,vaucera,sporeta,ogreva i par obezvredjenih crvendaca po gradaciji…
Super su ga procenili u Zemunu-Hulja.
Upala mu kasika u med. Dobro mu dosao rat u Iranu.
Nemoj da neko slučajno ne glasa za ovog uništitelja države Srbije! Naravno da ne mislim tako. Osušila mu se ko ih zaokruži.
Grasak ima li?
Sta je sa njim i graskom?
Pljačka…. akcize….ma ….ugfff
Sviranje u frulu. Dizel je 500 din ali ja kao uspešan državnik spustio sam na 200. Malo morgen
Ja necu da panicim ako on zna sta nece
Aman više
Pa dosta laži. Smanjio akcize a najskuplji benzin kod nas. Koji još predsednik proverava rezerve žitarica?
Možda će ići kod seljaka od ambara do ambara da proveri. Sramota šta pišete…
Ma najbolje je da Vučić zaokruži na 1000din po litru….ipak smo mi ekonomski tigar
To nam rade nesposobni i korumpirani političari a narod blesav.
S tobom nikad nije dobro…mozes se ti razbavcivati sa podacima koji nikom nista ne znace. Dizes paniku medju narod…i pitanje je napokon ciji je taj NIS vise,tolko drame bilo i prodje 6 meseci nikom nista,zasto se bas njemu izdaje gorivo iz rezervi,sto ostali dobavljaci ne dobiju deo nego se stvara monopol…perete pare
Pa da li ste vi ljudi normalni? U Dubaiu koji je bombardovan cena goriva je 0,65 eura a u Srbiji hocete da dignete na vise od 2 evra. To je cist kriminal!
Ja sam već jedanput reagovao na tekst i neistinito citiranje izjava o ceni goriva o „250 i više“, gde je navedena samo polovina izrečene rečenice! Zašto sam odlučio da pišem „dodatak“ mom prethodnom komentaru? Pa zato što sam odslušao konferenciju za štampu nakon sastanka Saveta gde su objavljene uz objašnjenje nove cene goriva i šta ćemo sad! A posebno su me inicirali komentari koji ne samo da su nestručni, nego i tendeciozni, kao što je navedena cena goriva u Dubaiu, zamislite??? Pa lepo Vesna što znaš tu cenu, valjda si bila tamo, nego što ne navedeš cene u zapadnoj Evropi, ili kakva je cena i situacija u Sloveniji, samo nemoj da me gađaš cenom u Norveškoj, koja kao i UAE ima svoju naftu i gas!
Koji će tekst biti sutra u Danasu ajde da se kladimo:“Cene koje su objavljene danas biće do 30.03., dan posle izbora kada će biti ono“ 250 i više“, kao tekstovi oko uvođenja sankcija Rusiji za „dan posle izbora“, kad ono nema sankcija ni tri godine nakon „realnih predviđanja“ novinara Danasa i slobodnih komentatora bez imena i prezimena već uglavnom inicijali ili imena Agencija…
I onda dođe spasioc i odredi cenu 212din.Ovo ludilo od manipulacija sa građanima prelazi sve granice
Namerno je izazvao paniku među narodom, naterao ih da dodatno potroše pare za gorivo i onda se prikazao kao spasilac i podigao cenu za 4 dinara.
Niko ne paniči oskar svoim izjavama diže tenziju kao i obično!