U koje zemlje Srbija najviše izvozi naftne derivate i u kojim količinama?

Ostavite komentar


  1. Izvoze na sve strane, nafatiraše se rusi (namerno malim slovima) a u Pancevu nijednu klupu nisu napravili u parku, da su kupili neku klimu za bolnicu ili neki ultra zvuk…česmicu jednu u narodnoj bašti da su bar napravili…!!

  2. Ajd sad, da se ovo sve razume?
    Najviše se izvozi u BiH , a gorivo je tamo jeftinije nego u Srbiji. I mnogi iz pogranične zone Srbije idu tamo da sipaju gorivo. Što mu dodje da ga naši opet vrate u Srbiju. Izvozimo ga i u Madjarsku, a Madjarsku MOL kupuje NIS,???
    Kao u onoj seriji, Lud Zbunjen (NE) normalan.

  3. Ovde mi ništa nije jasno.
    Najviše izvozimo naftu u BiH, a kod njih je nafta jeftinija nego kod nas.
    Najviše izvozimo mleko iz BiH a naše a naše mleko najjeftinije u zadnjih deset godina.
    Ko ovde koga …. nije mi jasno.

  4. …šta reći…i svi oni imaju jeftinije gorivo na pumpama nego mi što im ga izvozimo….

  5. Pa da li je moguce to!?!? Izvozimo u makedoniju a kod njih jeftinije gorivo

Ostavite komentar


Ekonomija

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.