Sport • 22.06.2026. 22:13
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Ako je uklanjanje bajlonijeve pijace i „Staklenca“ , pocetak gradnje metroa , koji ce poceti, verovatno nikada, onda se mi zakopcavamo na ledja.
Sa kime se potpisuje ugovor;
Gde će biri centar grada?
Metro na kukovo leto, a rusenje hitno. Sta ce tu izrasti videcemo. Oni unistavaju Beograd (sta je sa Zeleznickom stanicom?). Posto nista ne znaju i obozavaju kic od grada ce napraviti palanku.
Ciji je „staklenac“?
Kako je dosao do njega?
Koliko para ce sada dobiti od vlasti?
Našao sam na netu gotovo istovetan članak o uklanjanju Bajlonijeve pijace, ali iz jula 2023. godine. Živi bili, pa videli…
Jedino kod nas imas rusi sve zbog metroa a Jos prva lopata nije zabodena
A ko ce smeti da se vozi tim pidzemnim tunelima i metroom kad najsigurnija i najlepsa stanica ubi 16 osoba?
Auuu , al su vredni ,,,
„Neće više biti one pumpe na uglu Blagoja Parovića i Požeške, jer će i tu biti metro stanica“
– Od te pumpe pa do pijace sa iste strane Požeške postoji niz od nekih 6-7 solitera i 2-3 tržna centra. Ima da ih krtica složi k’o domine ! Sumnjam da će dočekati stavljanje metroa u funkciju :))
Da li će da ruše i FRANŠ koji je divlja gradnja?
Kakva sramna odluka sramne vlasti…uništavaju Beograd na svakom koraku ..pa ta pijaca ima više pedigrea od pola gradske vlasti a od Šapića da i ne govorimo…ta pijaca je relikt prošlosti koja mora da ostane na tom mestu i da se nekako spoji sa Skadarlijom i da bude kao neki Trg u Italiji… Ništa im nije sveto i sve će da unište samo da pokažu svoju mržnju prema Beogradu ..ako im ovo prođe nek onda rade šta god žele…
Ko sa Dorćola i okoline ne izadje da brani Bajlonijevu ništa mu u kući ne rodilo, ako je demokrata neka postane radikal, ako je desničar neka ode u eu i sve tako naopako svima biti ako ne htede izlaziti!!!