Arhiv javnih skupova saopštio koliko je bilo ljudi na SNS skupu

Ostavite komentar


  1. Jel je toliko bilo kad se skup vec rastura?Sto ne objavite koliko je ljudi bilo u 18h?

  2. Rekao sam da ce tako biti. Na Slaviji MUP 32000 a vi 200000 a ovde obrnuto.

  3. Apsolutno,verodostojan podatak..i ja sam došao do te cifre,obrni okreni više od te brojke se ne može..

  4. Није ми јасно зашто је толико важно смањити односно увеличати број људи на скуповима. Од МУП-а пола одвадим а од ових помножим са три и ту је то.

  5. Nemojte pisati gluposti, koje 32500,ljudi, viste pogrešili možda 3250,ha,ha,ha,ha,….

  6. Uvazavam i poklanjam poverenje AJS.
    Medjutim morate znati odakle 207 000 MUPU.
    Gebels kaze “ Ako moras nesto prestaviti sto neodgovara istini onda ga moras uvecati od 8 do 10 puta da bi uverio pristalice.

  7. Ovi iz MUP-a ne shvataju ovu metodu! Oni dobiju cifru od vrha režima i tu laž pročitaju ne trepnuvši! Zašto da ne!? Ne smeta im obraz!

  8. bez tih stranackih buseva bilo bi deset puta manje ljudi to je realnost

  9. Ako je Arhiv javnih skupova objavio 32500 onda ih nije bilo vise od 15000. Arhiv javnih skupova uvek poveca broj ucednika SNS skupova barem 2 puta, a studenntskih mitinga umanji oko 4 puta.

  10. Haha..pa gde su tih 200000 ? Oni valjda vide sedmoduplo!!?Hahaha..Sto se babi snilo…..

  11. 32501, kad " predsednik" broji, nisu se baš proslavili, da ih je bilo više 3 dana bi skupljali đubre što su ostavili, u svinjcu je bolje, eto koji nam određuju život kaže:

    Broj podržavalaca vlasti

  12. Policajci odlično barataju pendrecima ali nemaju doviljno iskustva sa brojanjem. Do 100 još i nekako ali preko 1000 se pogube u tolikim nulama. Dačić ipak to podržava. Ima korist od -podrške. Za sada.

  13. Jednostavno i sa malo mozga.Ako je prosli put objavio 40-50000 a sada, planski,zauzeta 1/3 prostora ogromnim šatorima od Terazija do Tašmajdana upravo je to tacno oko 30000.

  14. Za poslednje dane na slobodi !!!!!
    Studenti pobedjuju sa gradjanima Srbije

  15. Mislim i mišljenja sam da je bilo više ljudi ne govorim ovo zbog politike već posao mi daje za pravo na procjenu .

  16. Велика врућина! Иначе би их било два милиона. Пола милиона из Републике Српске, пола милиона са Косова и из Црне Горе,милион из дијаспоре. И бар два милиона из Србије. Мало сам се за бројао јеб.. е то је 4 милиона

  17. Umalo da se izblamiram, hteo sam da skinem jednu nulu sa procene MUP-a.

  18. Bili bi dobro da arhiv pokaže jako na istom mestu neko okupi 32000 a neko 200000 a pogledate slike i vidite kaži

  19. Kako lazete.Pa sve je bilo puno do mosta,pa do pravnog,Od londona do poste.Od rts do poste.svuda puno a vi merite ispred skupstine pa koliko se samo nalazilo u parku i okolnim ulucama.Nego uzmite slaviju vez fontane pa rastegnite u pravac.Tako tri puta pa dobijate potez od Ceske ambasade do fontane na trgu.

  20. Arhiv javnih skupova blokaderima povećava 10 puta vise a SNS smanjuje 10 puta jes vi stvarno slepi ako ste gledali snimak.Priznsjte to nije sramota

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.