Sport • danas 03:05
Bojan Pajtić: Rado bih video Sašu Jankovića u DS
*Od Bakića i Stefanovića očekujem korisne ideje *Kada dođemo na vlast, uhapsićemo sve one koji su krčmili resurse grada Beograda i Srbije
Predsednik Demokratske stranke i Vlade Vojvodine govori za Danas



Ostavite komentar