Vučić se pohvalio da će imati lepši doček u Kini od Trampa i Putina

Ostavite komentar


  1. Trla baba lan.
    Zar nije po zakonu od momenta raspisivanja izbora potrebno tri meseca za predizbornu kampanju?

  2. Izlaganje nedostojno jednog predsednika države kao i izlagač

  3. Pa i ja bih mu spremio veličanstvani doček kad bi mi poklonio rudnike ZLATA I BAKRA…

  4. Svi znaju ko si ti pa i Kinezi. Jeste extra za tebe spremaju docek.Pfff.

  5. Vučić navodi da će ako njegovi politički protivnici pobede reći da je Srbija nagrabusila

  6. Kakav je ovo psihopata… sva sreća postoji i Trump pa se ovaj nas manje primećuje!
    Teško nesrećna osoba, da li ga mama nije volela ili je nešto drugo u pitanju, ja ne znam ali dajte nekog psihijatra da pomogne tužno je gledati…

  7. Šta li smo toliko Bogu zgrešili da naa ovo zlo maltretira svakog bogovetnog dana? Da li je moguće da neko još od funkcionera u svetu , ne dnevno , nego nekoliko puta dnevno maltretira i laže građane. Ovo će pisati literatura domaća i svetska. Prevazišlo je zlo sve granice iole normalnog ponašanja. Nema dalje!

  8. Da nije ovoga ne bismo znali dokle može da ide bolesna sujeta, podjednako opasna i za sujetnog, i za njegovo okruženje.
    Ima li on ikoga razumnog u blizini da mu kaže šta se ne govori, šta je strašna slika ličnosti, ili ga svi u njegovoj blizini do te mere ne podnose da ga puštaju da se svakodnevno ugruvava.
    Tragično je za sve nas što njegove izjave vide i u svetu, pa na osnovu njih s razlogom misle sve najgore o Srbiji i nama, jer mu to dopuštamo.

  9. Kakva infantilnost!,pricati o potencijalnom doceku u Kini. Pa neki od nas se secaju kako su Kinezi docekivali Tita,sve sa nasim pesmama na srpskom. Kada bi se malo sklonio i pustio i druge da pricaju,mozda bi i cuo njihove ideje ,sve je stavio pod svoju sapu i ubedjuje narod da ce Srbija bez njega propasti. Propala pod njim,pojavili su se ljudi koji ce je podici.

  10. Koliko treba dokaza da je ovaj čovek zreo za posebne ustanove. Nek se pozabave eksperti sa njegovim umom!

  11. Чак је и комуниста Јосип Броз Тито био резервисан према комунистичкој Кини, а Српска напреда странка и Александар Вучић клањају се до патолошке сервилности последњем моћном комунистичком бастиону.
    Уз својеврсну потврду да су напредњаци комунисти и комунистичка творевина, Александар Вулић је, овом својом изјавом, понизио Владимира Путина и Доналда Трампа, стављајући их, ваљда зног оних неколико „Рафала“, испод себе, у „ситнеж“ коју Кина, у односи на њега, не зарезује ни за суву шљиву..

  12. Ово је ниво на који смо пали. Упоређује себе са два диктатора. То су му, на крају крајева, ментори.

  13. Samo pravovremeno,blagovremeno blokirati sve aerodrome u Srbiji,da neki junak ne odleti. Da cujem kakve ce odgovore da da. Pitanje,odgovor ne monolog.

  14. Verujem da ce docek biti bolji jer ti im predajes deo po deo Srbije,pravis njihove gradove u Srbiji a Tramp i Putin dolaze kao velicine koje cuvaju svoj narod i drzave. Sto se tice izbornih planova,pa narodu su vec dojadila obecanja koja se ne ostvaruju od jednih do drugih izbora,borba pritiv kriminala i korupcije,izgradnja blnice u Tirsovoj,porodilista u Nisu,puteva koji cekaju vise izbornih ciklusa da bi se pocela gradnja,ulaska u EU,kosovo se vise ne pominje,brat Putin vise nije brat jer se nasom municijom ubijaju ruska deca,brat Erdogan naoruzava kosovo i ko zna koliko jos laznih obecanja. STUDENTI POBEDJUJU a onda ce se videti sta znaci data rec i obecanje.

  15. Eeee, kako je Bata živojinović očekivan u Kini.
    Da se i ti i Putin I Tramp pojavite u isto vreme ne biste toliko aplauza zajedno dobili.

  16. Neće biti baš da je tako… svojevremeno je predsednik Si Đinping sproveo mere protiv „drugova“ koji su se ozbiljno ogrešili u korupciji… doček, pa doček!!! Nisti Tito, niti će ikada biti! Možda si „drug“, ali drugarstvo nosi određenu cenu, pogotovo kada se budu otvorile karte i kada se bude plaćao ceh za prodaju srpskog naroda i Srbije!

  17. Odgovaraćeš izdajniče što si svoje doglavnike nagradio pokradenim milijardama, slepe podanike hiljadama neradnih mesta, a milione vrednog i poštenog naroda dao eksploatatorima da ga ugnjetavaju i rade za sve vas. ODGOVARAĆEŠ!

  18. Boze cume se ovaj nas predsednik hvalu pa je ymislio da je veci od Putina i Trampa i da ga kineski predsednik vise voli?

  19. Od srece necu veceras da spavam kad sam procitao da ce Vucic da ima bolji docek od Trampa i Putina u Kini.

  20. Какав је ово паћеник! Незрео и тотално недорастао позицији на којој се налази.

  21. Čudno neko vreme nastupilo. Psihijatrijski bolesnici ili su na odgovarajućim klinikama ili postaju predsednici država.

  22. Svi se prema nama odnose sa prezirom. Bez razlike i bez izuzetka. I Istok i Zapad.

  23. Tezak narcisoidni slucaj. 50 godina se necemo oporaviti od ovih Radikala

  24. Napravit će mu slet?! Nisu odavno nikom!
    Možda mu donesu štafetu od zlata iz Bora!?
    Trump i Putin ima da crknu od ljubomore ahahahaha

  25. Najveci Blokader je Vucic i njegovi Caci, blokirali centar grada godinu dana.Kazu prijavljen skup,bandits.

  26. Наравно када је Кинезима поклоњено највредније рудно благо врши се тиха колонизација Тимочке Крајине од стране Кине
    Ко неби дочекао таквог дародавца боље него било којег госта

  27. Izjavi biti ću jedini predsjednik koji će imati sastanak sa Trumpom i Putinom
    Iz Amerike pobegao
    I Kini se izgubio u hodniku
    I on opet nama priča bajke

  28. „Žuti ljudi sa istoka!“-A ti ćeš pokazati žute ljude iz Bora!

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.