Politika • 20.06.2026. 00:37
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Podrska za PALESTINU
Не бих се хвалио са чврстим везама са онима који чине геноциде.
Čega se pametan stidi, budala se ponosi…Tzv.spoljna tzv.politika A.Vučića doživela je poraze i prema ustoku i prema zapadu, sada pokušavaju se dodvore onima koje ceo civilizovani svet prezire – zločincima iz Izraela…
Hvaliti se da se u Izrael izvozi munucija je po sebi zločin, jer svijet vidi izvrsenhe genocida , a ta municija se za to koristi.
Jeziv je to novac.
Neka se prijavi kao dobrovoljac
sledeci politiku devedesetih Srbi su optuzeni za genocid. AV je deo te politike. Mozda se zato mogu objasniti „cvrste veze“sa Izraelom koji cini genocid nas palestincima ( 75000 uibijenih ) ali naravno nije jos optuzen
Čega se pametan stidi time se lud ponosi!
To ova kreatura od čovjeka misli na sebe…dakle markić:Ako je tvoja baka po majci jevrejka,moja nije.Svoje frustacije čuvaj za sebe.
1) Izrael je priznao i priznaje Kosovo kao nezavisnu državu
2) Kosovo ima ambasadu u Izraelu, a Izrael ambasadu u Prištini
3) B. Netanjahu je zvanično optužen od Međunarodnpg krivičnog suda zbog Gaze
4) izvestiteljka UN u izveštaju navodi da je počinjen genocid nad palestinskim stanovništvom
5) u vreme Ðurića nezavisnost Kosova su priznali Izrael, Sirija, Sudan i Kenija
…nedonošče…
Na referendum dal smo za muslimane ili jevreje
Njegove veze su sigurno čvrste , samo da se ne završi sa 5 : 0 .
Pa možda li ova zemlja ikada postaviti nekoga ko odgovara funkciji ministra spoljnih poslova ili to strogo po vašim pravilima mora biti gluplji od najglupljih. Da li je moguće da se on hvali onim čime se trenutno niko na planeti ne hvali, pa čak ni oni koji posluju sa Izraelom i mnogo više od Srbije. Hoće li ova zemlja ikada biti na strani stvarnih pobednika? Tehnika vaših zastarelih službi prosto više ne daje efekat. Čak ni u Srbiju a kamoli u svetu.