Šapić rekao zašto ne učestvuje u skupovima vlasti

Ostavite komentar


  1. ….Šapić izjavio je danas da je oduvek bio protiv blokada gradskih ulica….
    Браво! Ослободи нам Булевар испред скупштине!
    Можеш ти то, ти си јак, паметан, енергичан, писмен….

  2. Mislim da Šapić čak ni sam ne znam čemu tačno služi? Krajnje je nebitan svojoj SNS stranci, svom gazdi Vučiću, a o normalnim gradjanima Beograda da i ne pričamo. Apsolutno nedorastao poziciji na kojoj se nalazi….mislim da je to zapravo i njemu potpuno jasno…lupeta gluposti, priča o inflaciji, blokadama, sebi…..pokušava da dokaže da je pametan a nije….i onda je to jako teško dokazati….mnogo se izglupirao, služi svima za sprdačinu…kao Beogradska dvorska luda…ali ne odustaje….to je odlika glupih ljudi…

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.