Vučić: Kada TOK podigne optužnicu protiv mene pomilovaću sve u slučaju Generalštab

Ostavite komentar


  1. Jel moze sutra ovim svakodnevnim deluzijama da brani sebe na neuračunljivost?
    I kada ce da se uvede obavezan lekarski pregled za sve funkcionere na svakih 6 meseci?

  2. Pre nego što TOK podigne optužnicu, protiv ovog neiživljenog huligana, notornog lažova i patolškog lopova, treba ga razvlastiti do te mere, da ni na kenjanje ne može bez dozvole!
    Ogrezli kriminalac, koji javno preti, da će zloupotrebiti vlast koju (trenutno još) ima, zaslužuje samo teške lance i bukagije, za doživotni boravak u specijalnoj ustanovi…
    Da li je to zatvor, ili ludnica, još nije definisano.

  3. Hoce li ova budaletina da ucuti vec jednom,a sto ga vi ne ignorisete kao da ga nema?

  4. Ovim bosanski Uzurpator svima stavlja do znanja da je jači od svih drẓ̌avnih institucija zajedno. NE trepnuvši.

  5. AV..koja šaka jada ! Koji psihopat ! Koji ,,Juda,,..i na sam Božić laže ,laje i pravda svoju VELEIZDAJU !!! DOSTA gade ,smrade..jade..DOSTA !!!

  6. Evo, ja cu da kazem koliko milijardi je ulozeno u tvoje svrgavanje, samo te milijarde nisu „ulozili“ sa strane, nego ti i tvoji pajtosi u svoje dzepove iz budzeta Srbije i svih javnih preduzeca poput EPS, Poste, Dunav osiguranja, itd! Zbog vase pljacke se desava tvoje „svrgavanje“, samo sto se to u drugim drzavam zove kao sto dolikuje – pljacka naroda kom je bahacenje tvoje sekte doslo do guse!

  7. Hitno ga prevesti u Lazu Lazarevića.Po
    tpuno će uništiti državu.Toliko laži na
    sveti dan.Sotonin sin.PS.Videli ste kako
    je „upalio“sveću u Mrkonjićima.

  8. Vazno je skloniti SPS i SRS sa politicke scene Srbije,a znaci tvoju pismenu ostavku i trajnu zabranu pristupanju politici Zatim,dalje.

  9. Potpuno bezvlašće i apsolutno bezakonje. Neprihvatljivo je da najviši državni funkcioneri guraju državu u nedopustivu pravnu nesigurnost.

  10. Koji si ti pravnik,kad ne znaš, da samo osuđene osobe mogu da budu pomilovane.

  11. Odlično, onda da se podigne za ubistvo čuvara u Sava maloj, i masovno ubistvo sa predumišljajem u Novom Sadu. A ovo sve ostalo uglavnom otimanje i kraduckanje na veliko će samo da iskoči…

  12. kada ce vec jednom biti pokrenuto pitanje njegovog zdravstvenog stanja u Narodnoj Skupstini? To poslanici moraju da traze kako bi sprecili propast Drzave koju ,ocigledno, vodi osoba sa psihickim smetnjama. Ako moze Tramp da podnosi lekarske izvestaje o svom zdravlju , sto nebi mogao i Vucic.

  13. Na ovaj način je i Maduro vladao. Nepriznavanje suda i institucija. Ignorisanje ministarstava korupcija svega i svakoga. Ostanak na vlasti mimo Ustava i zakona.

  14. Ne treba ga pustiti još dugo da radi šta hoće, upropasti nas! A za TOK imam poštovanje kao za svakog drugog ko radi kako treba svoj posao i može mirno da spava bez obzira na njegovo AV, AV!

  15. Samo nek dignu optužnicu sproću tebe, kad ti padneš svakako svi padaju za tobom!

  16. Kad bi u našoj državi postojale nezavisne institucije koje postupaju po važećim zakonima tužilaštvo bi ga, ako ni zbog čega drugog a ono baš zbog ove izjave, još koliko danas privelo na saslušanje i pokrenulo krivični postupak protiv njega.

  17. Svestan u sbojoj „nesvesti“ da može da bude ubuduće procesuiran od strane TOK !
    Nadam se da necemo dugo čekati poziv ba njegovu veliku odgovornost po pitanjima :
    Uzurpacije vlasti , kradje izbora, davanja i primanje mita uz namestanje javnih nabavki, organizovanog kriminala, pljačke i otudjenje državnih resursa , organizovanje progona, prebijanja hapsenja, otpustanja s posla ,neistomisljenika I drugih zlodela koja je činio i koje I dalje na dnevnom novou čini sam i uz pomoć svojih satrapa i kriminalnih saradnika !?

  18. Juče hiljadu surotih ljudi u Francuskoj ulici čeka milostinju crkve, a ceo državnu vrh se bahato veseli u Informeru. Strašno!

  19. Kakav lazov ljudi moji…Njemu je neko rekao svaka cast kako si uspeo da opstanes ejjjj

  20. I tako će svima biti jasno ko je pravi nalogodavac svinjarija oko generalštaba …

  21. „..pomilovaću sve u slučaju Generalštab..“
    – Jel zbog straha da ti „svi“ ne zatraže status svedoka-saradnika !?

  22. Ipak su te milijarde ušle u Srbiju, treba to gledati kao investiciju.. na kraju ulazi u potrošnju

  23. Neka malo procita Ustav i zakone… U Srbiji predsedničko pomilovanje ne može da oslobodi od krivičnog gonjenja. Ono se primenjuje isključivo na lica koja su već pravnosnažno osuđena.

  24. Kako moze da se pomiluju krivicno gonjenje osobe ,ima li bar malo pravnog sistema u ovoj zemlji ,sta radi Ustavni sud Srbije?

  25. Mani se čoveče ćorava posl, generalštaba, tužilaštva i ostalih stvari nego sedi i napiši tu knjigu o pobedi nad obojeno revolucijom!!! Željno je čekam!!!!

  26. Znači da on zna da će mečka zaigrati pred njegovim vratima. Zna jer zna šta je radio. Samo bukagije pa onda lagano zlodela na videlo i sudjenje. Nema lečenje.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.