Predsednik MK Grupe Miodrag Kostić izjavio je večeras da je spreman da sa grupom srpskih biznismena učestvuje u osnivanju nove nacionalne aviokompanije.

Kostić, gostujući na televiziji B92, nije želeo da precizira o kojim je biznismenima reč, ali je istakao da bi njihov osnivački ulog trebalo da bude 25 miliona evra i da bi bilo dobro da u toj grupi bude bar 10 biznismena. Kostić je rekao i da će se žaliti na rešenje Komisije za zaštitu konkurencije Srbije kojim je zabranjeno spajanje šećerane Sunoko, u vlasnisstvu MK grupe i Helenik šugar industrije.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari