U Muzeju pozorišne umetnosti Srbije sinoć je otvorena izložba pod nazivom „Olivera Marković“.
Izložbu koja je posvećena jednoj od najomiljenijih srpskih glumica 20. veka otvorio je glumac Vlasta Velisavljević. Pored Velisavljevića o velikoj glumici govorila je i Ružica Sokić, koja je podsetila da se Markovićeva ostvarila na tri polja: u pozorištu, filmu i televiziji. U okviru izložbe se, takođe, emituju arhivski snimci, među kojima i muzičke numere koje je izvodila Markovićeva.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


