Gradski odbor DSS-a pokreće akciju prikupljanja potpisa za peticiju da gradsko naselje Sajlovo postane mesna zajednica. Potpisi će se prikupljati danas u Ulici Gornje Sajlovo ispred objekta u kojem je trebalo da se nalazi „nesuđena“ MZ Sajlovo.
Peticija ce biti predata Skupštini grada kako bi građani Sajlova dobili mesnu zajednicu i mogli da rešavaju probleme ovog naselja koje je od centra grada udaljeno samo pet kilometara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


