Prijem zahteva za legalizaciju bespravno izgrađenih objekata, koji je organizovan u pisarnici Gradske kuće na Trgu slobode br. 1, Radničkoj ulici br. 2 i u mesnim zajednicama na teritoriji grada Novog Sada, trajaće do 11. marta 2010. godine u 18 časova.
Grad Novi Sad poziva građane koji treba da legalizuju objekte da podnesu zahteve u zakonom propisanom roku, a u te svrhe radno vreme mesnih zajednica „Sremska Kamenica“, „Petrovaradin“, „Adice“, „Klisa“, „Vidovdansko naselje“, „Futog“, „Veternik“, „Kać“, „Jugovićevo“, „Južni Telep“, „Bratstvo-Telep“ i „Nikola Tesla-Telep“ produženo je do 18 časova.
Zahtevi se mogu podneti radnim danima od 7,30 do 18 časova sve do isteka roka za legalizaciju, odnosno do 11. marta 2010. godine.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


